P. Kreidi nuotr.

FK „Panevėžys“ išvykoje lengvai nugalėjo Latvijos komandą

FK „Panevėžys“ išvykoje lengvai nugalėjo Latvijos komandą

FK „Panevėžys“ intensyviai ruošiasi artėjančiam Lietuvos I lygos čempionatui.

Triuškinanti pergalė

Vakar panevėžiečiai žaidė trečiąsias kontrolines rungtynes. FK „Panevėžys“ išvykoje susitiko su Kekavos „Auda“, rungtyniaujančia Latvijos pirmosios lygos pirmenybėse. Panevėžiečiai šventė užtikrintą pergalę rezultatu 5:0 (3:0).

Kaip ir ankstesniuose susitikimuose, komandos vyriausiasis treneris Aleksandras Kurtijanas atliko daug keitimų. Iš viso dvidešimt FK „Panevėžys“ žaidėjų šiandien pabuvojo aikštėje.

Svečiai aikštėje dominavo nuo pat mačo pradžios. Šeimininkai pirmajame kėlinyje nesukūrė nė vienos rimtesnės progos, o po pertraukos galėjo du kartus pasižymėti. Svečiams įvarčius pelnė: A. Gusinas (17 min.), R. Lazdinauskas (23 min.), E. Tamulevičius (29 min.), R. Pedro (52 min.) ir T. Markevičius (83 min.). Panevėžiečiai galėjo laimėti ir dar didesniu skirtumu, bet puikių progų neišnaudojo R. Pedro ir E. Tamulevičius, iššokę vienas prieš vieną su vartininku, bet neįmušę. P. Janušausko smūgiuotas kamuolys sudrebino „Audos“ komandos vartų skersinį.

Kitas draugiškas rungtynes FK „Panevėžys“ žais vasario 10 dieną su „Jonava“. Susitikimas vyks Marijampolėje.

Įvyko nesusipratimas

Pastarosiomis dienomis didelį ažiotažą sukėlė FK  „Panevėžys” sutartis su puolėju Barkliu Migeliu Panzo. Pasirašius sutartį, FK „Panevėžys“ tinklapyje buvo paskelbta, kad futbolininkas rungtyniavo Angolos nacionalinėje rinktinėje bei žinomuose Europos klubuose. Ta informacija buvo patalpinta remiantis Wikipedijoje pateiktais faktais. Iš tiesų, futbolininkas nežaidė nei Angolos rinktinėje, nei kai kuriuose minėtuose klubuose. Šią naujieną internete aptarinėjo milijonai skaitytojų, o klubas sulaukė išskirtinio dėmesio.

Reaguodamas į tikrovę neatitinkančią informaciją FK „Panevėžys“ išplatino pranešimą, kuriame rašoma:

„2018 metų vasario 1 dieną FK “Panevėžys” pasirašė sutartį su Prancūzijos ir Angolos pilietybę turinčiu puolėju Barkliu Migeliu Panzo. Šis futbolininkas atvyko į mūsų klubo peržiūrą prieš dvi savaites.  Futbolininkas dalyvavo treniruotėse bei sužaidė dvejas rungtynes prieš Suvalkų “Wigry” ir Rygos RFS komandas.

Vyriausiajam FK “Panevėžys” treneriui  A. Kurtijanui B. Panzo paliko universalaus, galinčio sėkmingai žaisti tiek vidurio, tiek krašto puolėjo pozicijose futbolininko įspūdį. Todėl su B. Panzo FK „Panevėžys“ nusprendė pasirašyti sutartį.

Norime pažymeti, kad sutartis su sportininku buvo sudaryta remiantis jo pademonstruotais sugebejimais futbolo aikštėje, treniruotėse ir rungtynėse, o ne Wikipedijos aprašymais, kaip bandoma pateikti kai kuriose visuomenės informavimo priemonėse.

Klubo vadovai ir treneriai prieš pasirašant sutartį, neturėjo jokios informacijos apie Barkley galimą žaidimą Angolos rinktinėje. Klubas atsiprašo už klaidingos informacijos atsiradimą FK „Panevėžys“ tinklapyje.“

„Sekundės“ paprašytas pakomentuoti šią situaciją, FK „Panevėžys“ direktorius Bronius Vaitiekūnas sakė: „Jau kelintas sezonas klubo strategija tokia, kad prieš pasirašant sutartį, žaidėjas visada atvyksta į peržiūrą ir dalyvauja ne mažiau kaip dvejose kontrolinėse rungtynėse. Taip buvo ir šį sykį. B. Panzo beveik dvi savaites treniravosi su komanda ir sužaidė du susitikimus. Mes pasirašėme sutartį su futbolininku  remdamiesi ne jo karjeros aprašymu, bet gebėjimais aikštėje. Įvyko nesusipratimas, kai pristatant legionierių buvo remtasi netikslia informacija, kur rungtyniavo šis žaidėjas praeityje“.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų