FK „Panevėžys“ baigė pasirodymą LFF taurės turnyre

Futbolui klubui „Panevėžys“ nepavyko trečius metus iš eilės prasibrauti į LFF taurės finalą. Šįvakar panevėžiečiai pusfinalio rungtynėse svečiuose po pratęsimo ir baudinių serijos nusileido Kauno rajono „Hegelmann“ futbolininkams ir iš turnyro pasitraukė.

Susitikimą kiek aktyviau pradėję šeimininkai kėlė keletą kampinių prie panevėžiečių vartus, bet tai rimtesnio pavojaus Rafaelio Broetto ginamiems vartams nesukėlė.

21-ąją mačo minutę abiejų ekipų futbolininkai apsikeitė kiek pavojingesniais momentais. Iš pradžių po kampinio kauniečių žaidėjas galva smūgiavo šalia „Panevėžio“ vartų, o po akimirkos iš toli šovė svečių ekipos futbolininkas Jeffrey Sarpongas, kurio smūgį atrėmė „Hegelmann“ vartininkas Rodrigo Josviaki.

Kėliniui baigiantis smūgiu iš toli vėl R. Josviaki budrumą patikrino J. Sarpongas, bet kauniečių vartininkas be didesnių problemų apgynė savo tvirtovę.

Pirmajame kėlinyje abi komandos žaidė gana atsargiai, o poilsio išėjo esant rezultatui 0:0.

Pagal panašų scenarijų žaidimas vyko ir po pertraukos. Abiejų ekipų futbolininkai daug dėmesio skyrė gynybai, todėl abiejų komandų vartininkai darbo daug neturėjo.

Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi be įvarčių, todėl komandoms teko žaisti 30 minučių pratęsimą. Jame taip futbolininkams nepavyko pasižymėti. Mačo laimėtoją lėmė 11 metrų baudinių serija. Joje geriau sekėsi kauniečiams, kurie realizavo iš 5 smūgių realizavo 4, o panevėžiečiai – 3.

Susitikimą su „Hegelmann“ panevėžiečiai žaidė tokios sudėties: Rafaelis Broetto, Seydina Keita, Linas Klimavičius, Salvadoras Sanchezas, Jovanas Čadženovičius, Pijus Širvys, Wandersonas, Tautvydas Eliošius (73 min. Elivelto), Jeffrey Sarpongas (112 min. Ergys Kace), Ariagneris Smithas (112 min. Ulysse Diallo), Nasko Milevas (73 min. Ernestas Veliulis).

Šį susitikimą laimėję šeimininkai turnyro finale susitiks su vietą ten jau anksčiaus užsitikrinusiais Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkais. LFF taurės finalo rungtynės, kuriose susitiks Vilniaus „Žalgiris“ ir„Hegelmann“ vyks spalio 16 dieną Kaune, naujajame Dariaus ir Girėno stadione, talpinančiame 15 tūkstančių žiūrovų.