FK „Panevėžys“ A lygos čempionate iškovojo bronzos medalius (foto galerija)

Trečiadienio vakarą baigėsi šio sezono „Optibet A lygos“ pirmenybės. FK „Panevėžys“ namuose kovojo su lygos autsaideriu „Jonavos“ klubu. Susitikimas baigėsi šeimininkų pergale 2:1 (2:1). Tai lėmė, jog Aukštaitijos ekipa čempionate užėmė trečiąją vietą.

Panevėžiečiai nuo pirmųjų rungtynių minučių ėmė regzti atakas prie varžovų baudos aikštelės. 9-ąją susitikimo minutę šeimininkai tiesiog apgulė „Jonavos“ ekipos vartus, bet svečiams pavyko apsiginti nuo eilės smūgių. Vis dėlto, pirmasis įvartis krito į Panevėžio ekipos vartus, kai 11-ąją minutę po sumaišties baudos aikštelėje pasižymėjo Juozas Lubas.

Po praleisto įvarčio Aukštaitijos klubas dar labiau suaktyvino žaidimą puolime, o tai netrukus pasiteisino. 19-ąją minutę Elivelto įspūdingu smūgiu per save išlygino rezultatą – 1:1. „Panevėžys“ tuo neapsiribojo ir toliau tęsė varžovų vartų apgultį. 29-ąją rungtynių minutę įspūdingu smūgiu Ergys Kače išvedė į priekį šeimininkus – 2:1.

Tačiau jau po kelių akimirkų tas pats E. Kače užsidirbo antrąją geltoną kortelę ir buvo pašalintas iš aikštės. Per likusį pirmojo kėlinio laiką rezultatas nepasikeitė – panevėžiečiai pirmavo minimalia persvara.

Antrojoje rungtynių dalyje pavojingų momentų buvo mažiau. Panevėžiečiai, būdami mažumoje, stengėsi labiau saugoti kamuolį. Pavojingą momentą 70-ąją minutę sukūrė Pijus Širvys, tačiau jo smūgis buvo netikslus. Įpusėjus kėliniui, šeimininkai vis aktyviau ieškojo progų varžovų aikštės pusėje.

Trečiadienį vyko 5 „Optibet A lygos“ susitikimai, tad iki pat paskutinių minučių nebuvo aišku, kokią galutinę vietą užims panevėžiečiai. Iškovota pergalė Aukštaitijos ekipai ne tik pirmą kartą klubo istorijoje leido iškovoti medalius, bet ir užsitikrinti žaidimą tarptautinėse rungtynėse.