FK „Ekranas“ užtikrintai žengė į kitą LFF taurės etapą

Sėkmingai Hegelmann Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės turnyrą pradėjo FK „Ekranas“. Šįvakar panevėžiečiai Vilniuje rezultatu 8:0 (3:0) nugalėjo vietos Aktyvaus futbolo klubą ir pateko į kitą etapą – turnyro šešioliktfinalį.

Vilniaus regiono futbolo sąjungos pirmenybėse rungtyniaujanti komanda yra žinoma kaip bene labiausiai profesionali mėgėjų organizacija Lietuvoje, kurioje yra rungtyniavę garsūs praeities futbolininkai, taip pat klubas garsėja aktyvia socialine veikla.

Nors susitikimas vyko šalies sostinėje, Lietuvos futbolo federacijos stadione, panevėžiečiai jautėsi kaip namuose – Aukštaitijos sostinės futbolininkus karštai palaikė gausiai į rungtynes susirinkę „Ekrano“ fanų grupės „Pirmoji Armada“ nariai.

Mačą Vilniuje sėkmingiau pradėjo „Ekrano“ komanda, kuri jau per pirmąjį rungtynių kėlinį pelnė tris įvarčius į aikštės šeimininkų vartus. Tiksliais smūgiais pasižymėjo Motiejus Slivka, Marius Zabarauskas ir Kotaro Amemiya.

Po pertraukos panevėžiečiai pelnė dar penkis įvarčius ir šventė triuškinančią pergalę rezultatu 8:0. Antrajame kėlinyje „Ekrano“ klubui du įvarčius pelnė Eimantas Abramavičius, o po vieną – Arnas Borodinas ir Ilja Kovalenko. Dar vieną įvartį vilniečiai įsimušė į savus vartus.

Susitikimą su Aktyvaus futbolo klubo atstovais FK „Ekranas“ žaidė sudėties: Giedrius Kublickas (70 min. Nojus Šulnis), Andrejus Karvackis (46 min. Evaldas Urmonas), Motiejus Slivka (37 min. Kajus Stankevičius), Jonas Skinderis, Marius Zabarauskas (46 min. Radvilas Jokubonis), Kotaro Amemiya (65 min. Takuma Nagayoshi), Mantas Adomėnas, Max Bahi, Arnas Borodinas, Ilja Kovalenko, Eimantas Arramavičius.

Kas taps Panevėžio „Ekrano“ varžovu 1/16 turnyro etape, paaiškės ištraukus burtus.

Šio sezono Hegelmann LFF taurės turnyre iš viso dalyvauja 54 komandos – 10 iš A lygos, 11 iš Pirmos lygos, 11 iš LFF II lygos bei dar 22 užsiregistravusios žemesnių lygų komandos. Taurės turnyre dalyvauti negali dublerinės klubų komandos.

Pirmajame taurės etape nedalyvauja 10 Lietuvos A lygos komandų, o iš likusių 44 komandų burtų keliu buvo sudarytos 22 poros.

Kitame etape prie visų 22 rungtynių laimėtojų prisijungs ir 10 A lygos ekipų, todėl kovą dėl garbingo trofėjaus pratęs 32 ekipos. Po antrojo etapo lauks aštuntfinalis, ketvirtfinalis, pusfinalis ir finalo rungtynės.

Visuose etapuose bus žaidžiamos vienerios rungtynės, kurių laimėtojai pateks į kitą etapą. Taip pat visuose taurės etapuose žemesniame divizione žaidžianti komanda turės namų pranašumą, jei bus ištrauktos dvi tos pačios lygos komandos – namuose žais ištraukta pirmoji.