FK „Ekranas“ triumfavo Panevėžio miesto derbyje (foto galerija)

Šiandien finišavo Lietuvos I lygos futbolo pirmenybės. Paskutiniame ture tarpusavyje susitiko dvi miesto komandos – FK „Ekranas“ ir FK „Panevėžys B“. Rungtynes įtikinama persvara rezultatu 3:0 (1:0) laimėjo ekraniečiai.

Pirmasis įvartis šiame mače buvo pelnytas pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje. Jau per teisėjo pridėtą laiką ukrainietis Maksimas Skibinskis pasiuntė kamuolį į „Panevėžio B“ komandos vartus.

Po pertraukos aistringai savo fanų palaikomi „Ekrano“ futbolininkai sugebėjo į varžovų vartus įmušti dar du įvarčius. 74-ąją mačo minutę pasižymėjo Mantas Adomėnas, o 82-ąją – Eimantas Abramavičius. Laimėjęs susitikimą rezultatu 3:0, FK „Ekranas“ per 30 rungtynių surinko 38 taškus ir tarp 16 lygos komandų užėmė aštuntąją vietą. „Panevėžio B“ ekipa su 36 taškais liko dešimta.

Pirmos lygos nugalėtoja, surinkusi 67 taškus, tapo Alytaus „Dainava“. Antrąją vietą užėmė Klaipėdos „Neptūnas“ (62 taškai), o trečiąją – Kėdainių „Nevėžis“ (58 taškai).