FK „Ekranas“ įveikė lygos lyderius (foto galerija)

Šiuo metu puikią sportinę formą Lietuvos I lygos pirmenybėse demonstruojantys Panevėžio „Ekrano“ futbolininkai iškovojo penktą pergalę iš eilės. Šiandien panevėžiečiai namuose rezultatu 1:0 (0:0) nugalėjo Kėdainių „Nevėžio“ futbolininkus, kurie iki šio turo žengė pirmoje turnyro lentelės vietoje.

Aikštės šeimininkai nuo pat mačo pradžios turėjo žaidybinę ir teritorinę persvarą, bet sukurtų dėkingų progų išnaudoti nesugebėjo. Poilsio komandos išėjo esant rezultatu 0:0.

Po pertraukos vaizdas beveik nesikeitė. Gausiai į „Žemynos“ progimnazijos stadioną susirinkusių aistruolių palaikomi panevėžiečiai turėjo akivaizdžią žaidybinę persvarą, bet „Nevėžio“ futbolininkai patikimai gynėsi.

74-ąją mačo minutę nestipriu, bet tiksliu smūgiu Motiejus Slivka sugebėjo kamuolį perkelti per „Nevėžio“ vartininką ir išvesti savo komandą į priekį – 1:0. Per likusį rungtynių laiką rezultatas nepakito. FK „Ekranas“ iškovojo pelnytą pergalę prieš praėjusį sezoną Lietuvos A lygos čempionate rungtyniavusį Kėdainių „Nevėžį“.

Per 15 rungtynių surinkusi 21 tašką „Ekrano“ komanda tarp 16 lygos ekipų įsitvirtino aštuntoje turnyro lentelės vietoje.

Susitikimą su Kėdainių „Nevėžio“ komanda panevėžiečiai žaidė tokios sudėties: Darius Kublickas, Andrejus Karvackis, Jonas Skinderis, Motiejus Slivka, Kristupas Petravičius, Saimonas Roicevičius (77 min. Mantvydas Ežerskis), Radvilas Jokubonis, Mantas Adomėnas, Marius Zabarauskas, Edgaras Baranauskas, Eimantas Abramavičius.