Finansinė parama trūkstamų specialybių pedagogams

Finansinė parama trūkstamų specialybių pedagogams

Panevėžio miesto savivaldybės taryba pritarė finansinės paramos skyrimui studentams, studijuojantiems antrame ir aukštesniuose kursuose bei asmenims, studijuojantiems perkvalifikavimo programas, kurios yra trūkstamų specialybių pedagogų sąraše.

Paramos gavėjai, studijuojantys kolegijose nuolatine forma, gali gauti dalinį studijų finansavimą ir vienkartinę išmoką kelionės išlaidoms sesijų metu apmokėti 2 metų, ištęstine forma – 3 metų, studijuojantys universitetuose taip pat – 3 metų laikotarpiui.

„Siekiame pritraukti ir paskatinti trūkstamų specialybių pedagogus dirbti pedagoginį darbą Panevėžio miesto ugdymo įstaigose.Jauni žmonės skatinami rinktis miestui trūkstamų dalykų pedagogines studijas iš dalies jas finansuojant – Savivaldybė apmoka pusę metinės įmokos už mokslą, o savo ruožtu studentai įsipareigoja baigę studijas dirbti Panevėžio švietimo įstaigose,“ – sako Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Kazimieras Armonavičius.

Dalinis finansavimas trūkstamų specialybių pedagogams skiriamas iš Panevėžio miesto savivaldybės biudžeto Švietimo ir ugdymo programoje numatytų lėšų.

 

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų