Griausmą ir ugnį keičia šalta lazerių šviesa

Griausmą ir ugnį keičia šalta lazerių šviesa

Per šiųmetį Panevėžio gimtadienį, planuojamą antrąjį rugsėjo savaitgalį, miestas neleis tradicinių šventinių fejerverkų. Tačiau be šviesų šėlsmo miestas neliks. Fejerverkus danguje pakeis lazerių šou.

Didžiausią metų šventę Panevėžyje rengiančių Bendruomenių rūmų Renginių organizavimo skyriaus vedėjas Gintaras Kerbedis patvirtino, kad netrukus 519-ąjį gimtadienį švęsiančios Aukštaitijos sostinės padangės nebenutvieks fejerverkų ugnys. Anot organizatorių atstovo, atsisakyti gražių, bet stiprų garsą skleidžiančių, gamtą teršiančių fejerverkų – bendras Savivaldybės bei Bendruomenių rūmų sprendimas.

Kaip sakė G. Kerbedis, fejerverkus šiemet pakeis ne mažiau įspūdingas lazerių šou. Kas surengs lazerių šokį, dar galutinai nenuspręsta, veikiausiai, pasak Renginių organizavimo skyriaus vedėjo, to imsis specialistai, įspūdingais vaizdais nušvietę visoje Lietuvoje garsų tapusį Panevėžio Senvagės fontaną.

Paklaustas, ar jam pačiam netrūks šventinių fejerverkų, G. Kerbedis teigė ne sykį ir pats susidūręs su nemaloniomis tokio grožio pasekmėmis: fejerverkų garsų bijo keturkojai augintiniai. Tad, pasak renginių organizatoriaus, ir dėl jų visuomenė neturėtų pernelyg mėgautis fejerverkais, juolab kad jiems yra puikių pakaitalų.

Visą straipsnį skaitykite liepos 29 dienos (penktadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų