Fantastiškas futbolo vakaras Lietuvoje: pergales pasiekė ir „Trakai“, ir „Sūduva“

Panašu, kad Lietuvos klubų pasirodymas UEFA Europos lygos turnyre gali užsitęsti ir rugpjūčio mėnesį.

Europos futbolo lygos trečiojo atrankos varžybų etapo pirmosiose rungtynėse ketvirtadienį Lietuvos vicečempionė Trakų „Trakų“ komanda namuose 2:1 (1:1) įveikė Titovo „Shkendija“ (Makedonija) ekipą.

Jau pirmąją mačo minutę „Trakų“ legionierius Maksimas Maksimovas išvedė šeimininkus į priekį, bet 40-ąją min. rezultatą išlygino Stenijus Žunjoras.

52-ąją min. tas pats M. Maksimovas vėl išvedė „Trakus“ į priekį. 57-ąją min. S. Žunjoras buvo pašalintas iš aikštės, o 62-ąją min. tokios pat bausmė susilaukė kitas „Škendija“ žaidėjas Ardianas Cuculi. Vis dėlto „Trakai“ futbolininkai nesugebėjo pasinaudoti kiekybine persvara ir pranašumo nepadidino.

Atsakomosios rungtynės bus žaidžiamos liepos 3 dieną Makedonijoje.

Marijampolės „Sūduvos“ komanda namuose 3:0 (2:0) nugalėjo „Sion“ (Šveicarija) ekipą.

Jau 3-iąją min. Šveicarijos klubo gynėjas Paulo Ricardo nukreipė kamuolį į savo ekipos vartus. Dar po šešių minučių „Sūduvos“ pranašumą padvigubino Paulius Janušauskas. Per teisėjo pridėtą laiką antrajame kėlinyje (90+1 min.) trečiąjį įvartį šeimininkams pelnė Karolis Laukžemis.

„Sūduvos“ ekipa trečiajame Europos lygos atrankos etape žaidžia pirmąjį kartą. „Sion“ komanda 2016 metais rungtyniavo Europos lygos grupių etape.

1996-1997 metų sezone Europos taurių laimėtojų taurės turnyre „SIon“ ekipa nugalėjo Šiaulių „Karedos“ komandą.

Atsakomosios rungtynės bus žaidžiamos rugpjūčio 2 dieną Šveicarijoje.