M. Garucko nuotr.

EXPO Aukštaitija. Verta aplankyti

EXPO Aukštaitija. Verta aplankyti

Kavinė „Arena La Fa“ – profesionalų komanda, teikianti aukščiausio lygio maitinimo, šventinių salių nuomos ir aptarnavimo paslaugas verslo renginiams bei asmeninėms šventėms.

Būdami dar visai jauni ir pirmą kartą dalyvaudami parodoje „Expo Aukštaitija 2018“ ateina ne vieni, o su gerais draugais – „Ramunės švenčių planavimu“ ir „Flora express“! Tai komanda, kuri pasiruošusi padaryti viską, kad Jūsų šventė būtų įsimintina ir pranoktų visus Jūsų lūkesčius!

Priklausomai nuo poreikių, „Arena La Fa“ siūlo skirtingų dydžių bei interjerų erdves tiek centre, tiek atokiau nuo miesto šurmulio norintiesiems mėgautis nuostabiais panoraminiais vaizdais iš 20 metrų aukščio. Profesionalus personalas pasirūpins visomis Jums svarbios dienos akimirkomis: tinkamos erdvės parinkimu, jos dekoravimu, išskirtinėmis vaišėmis bei unikaliais konditeriniais desertais.

„Mėgstame iššūkius, kūrybą ir degame noru kartu su Jumis sukurti tobulas šventes!” – drąsiai teigia kavinės direktorė Sandra Urbonienė. www.arenalafa.lt

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų