Europos dviračių sporto sąjungos vadovas aplankys Panevėžį: tarsis dėl galimybės rengti čempionatą

Europos dviračių sporto sąjungos vadovas aplankys Panevėžį: tarsis dėl galimybės rengti čempionatą

Europos dviračių sporto sąjungos (UEC) vadovas Enricas Della Casa artimiausiu metu ketina lankytis Panevėžyje, kur Lietuva siūlo surengti Senojo žemyno dviračių treko čempionatą.

Apie tai antradienį pranešė Vyriausybė, jos vadovė Ingrida Šimonytė nuotoliniu būdu apie galimybes surengti šį renginį Lietuvoje kalbėjosi su UEC vadovu.

„Čempionatui surengti turime puikią infrastruktūrą, taip pat ir patirtį rengiant tokio lygio varžybas. Čempionatas galėtų vykti Panevėžio „Cido“ arenoje, turinčioje dviračių treką, kuris atitinka aukščiausius reikalavimus“, – pranešime teigė Vyriausybės vadovė.

Europos dviračių treko čempionatas, turėjęs vykti Baltarusijoje, praėjusią savaitę atšauktas, reaguojant į Minsko režimo priverstinį keleivinio lėktuvo nutupdymą siekiant areštuoti režimo oponentus.

Sprendimas atšaukti Europos dviračių treko čempionatą Baltarusijoje sutampa su griežta Europos Sąjungos reakcija į bendrovės „Ryanair“ lėktuvo priverstinį nutupdymą Minske.

Iš Atėnų į Vilnių gegužės 23 dieną skridusį keleivinį lėktuvą priverstinai, panaudojus naikintuvą, nutupdžius Minsko oro uoste, buvo sulaikytas lėktuvu skridęs baltarusių žurnalistas, opozicionierius Ramanas Pratasevičius, taip pat sulaikyta jo mergina, Europos humanitarinio universiteto Vilniuje studentė, Rusijos pilietė Sofija Sapega.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų