Europos dieną – nemokamas orientavimosi žaidimas kauniečiams

Europos dieną – nemokamas orientavimosi žaidimas kauniečiams

Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka kviečia kauniečius ir miesto svečius Europos dieną švęsti dalyvaujant nemokamame orientavimosi žaidime. Žaidimas vyks gegužės 9 d., antradienį, 18 val. Laisvės alėjoje, prie fontano. Žaidimas kvies komandas miesto centre atrasti tai, dėl ko Kaunas yra unikalus miestas visoje Europos sąjungoje.

Šis orientavimosi žaidimas – tai nemokamas pramoginis – kultūrinis renginys, skirtas visai šeimai. Žaidime dalyvauti kviečiami tiek vyresni, tiek jaunesni, šeimos ir draugų kompanijos. Tai nėra sporto renginys, todėl tinkamas visiems. Dalyviams reikės vadovaujantis įdomiais aprašymais, įvairiomis iliustracijomis ir specialiais žemėlapiais surasti tam tikrus Kauno objektus ir atvykus šalia jų atsakyti į pateiktą klausimą.

Orientavimosi žaidimo starto ir finišo vieta – Laisvės al. 57 (šalia fontano). Registracija į žaidimą vyks nuo 18 val., starto laikas – 19 val., orientavimosi žaidimo trukmė iki 2 valandų. Kviečiame registruoti savo komandą http://europos.orientacines.lt. Detalesnė informacija: https://goo.gl/oZAiGh.

Jau nuo 16 val. susitikimo vietoje vyks koncertas ir informacijos apie Europos Sąjungą mugė, todėl raginame atvykti kuo anksčiau ir ne tik aktyviai, bet ir triukšmingai paminėti Europos dieną.

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų