P. Židonio nuotr.

Europiniai paplūdimiai – rajone ir Panevėžio valdžios vizijose

Europiniai paplūdimiai – rajone ir Panevėžio valdžios vizijose

Modernaus paplūdimio miestui dar teks palūkėti. Kol kas europinio lygio pliažais gali pasigirti tik Panevėžio rajonas, nuviliojantis didžiąją dalį miestiečių.

„Mūsų, Naujamiesčio, pliažas išties sulaukia nemažai maudytis atvykstančių panevėžiečių, – teigė „Sekundei“ vietos seniūnas Jonas Sankaitis. – Kad jie pamėgę mūsų pliažą – neblogai, prasčiau tai, jog miestiečiai mums palieka nemažai šiukšlių.“

J. Sankaičio skaičiavimu, paplūdimiui, esančiam prie Nevėžio upės, mažne dešimt metų. Už Europos Sąjungos (ES) fondų lėšas įrengta tinklinio aikštelė, stovi pavėsinė, laužavietė, persirengimo kabinos, tualetai.

Patiems naujamiestiečiams iki maudyklos reikia paėjėti, bet tai, anot seniūno, jokia problema, jei jau panevėžiečiai dėl galimybės nusimaudyti į Naujamiestį traukia automobiliais.

Dar modernesnis už Naujamiesčio, taip pat už ES fondų lėšas įrengtas paplūdimys Piniavoje. Smėlėtoje Lėvens pakrantėje – ir treniruokliai, ir krepšinio, tinklinio aikštelės, ir grindinyje išklota vieta žaisti šaškėmis ar šachmatais. Poilsiautojų laukia stacionarūs suoliukai, gultai, yra vaikų žaidimų vieta.

Deja, visai kitaip atrodo antrasis Piniavos pliažas, kuriuo nuo seno rūpinasi Panevėžio miesto savivaldybė.

Visą straipsnį skaitykite liepos 5 dienos (antradienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Galerija

Komentarai

  • Tičkūnuose (šalia Piniavos) valdžios popieriuose maudykla turi ir wc, ir tinklinio aikštelę, ir persirengimo kabinas ir automobilių aikštelę, smėlio pležą. Iš tikrųjų savininkų atėmę žemę, ir ale įrengė paplūdimį. Juokdariai. O realybėje užaugusias žoles virš kelių, tiksliau iki pažastų, o priėjimas iki vandens krūmų krūva. Na bent žolę dabar nupjovė.

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų