„Žalgiris“ – „Panathinaikos“ mačo akimirka (E. Ovčarenkos/ BNS nuotr.)

Siautėjantis apsauginis ir puiki Kauno „Žalgirio“ pergalė

Tris kėlinius sunkiai puolime kelius skynęsi Kauno „Žalgirio“ krepšininkai nepasidavė ir iškovojo įsimintiną pergalę.

Ketvirtadienį Eurolygos savaitės rungtynėse žalgiriečiai nugalėjo Atėnų „Panathinaikos“ komandą 64:58 (9:17, 10:14, 15:10, 30:17).

Rezultatyviausiai žaidęs Leo Westermannas surinko 14 taškų. A.Milaknis pridėjo 13.

Atėnų ekipą į priekį vedė 13 taškų surinkęs Nikos Pappas. Beje, būtent jis buvo rezultatyviausias komandų akistatoje Atėnuose.

Po šios pergalės „Žalgiriui“ dar reikia laimėti ketverias iš likusių penkerių rungtynių, kad patektų į ketvirtfinalį.

Tiesa, tai bus sąlyginai lengvesnė užduotis, nes likusios rungtynės bus su apatinės turnyro lentelės varžovais.

„Žalgiris“ būtent dvikova su „Panathinaikos“ atidarė Eurolygos sezoną. Spalio 14-ąją Atėnuose po atkaklios kovos 84:76 triumfavo graikai.

„Žalgiris“ Eurolygoje su 11 pergalių ir 14 pralaimėjimų užima dešimtąją vietą.

Vienuoliktą pralaimėjimą patyręs Atėnų klubas nukrito į septintą vietą.

Nuo 2000-ųjų „Žalgiris“ su „Panathinaikos“ susitiko 18 kartų. 15 pergalių šventė „Panathinaikos“.

Beje, „Žalgirio“ arenoje susirinkusią publiką nustebino arenos apsauginis, kuris trečiojo kėlinio minutės pertraukėlės metu prisijungė prie „Žalgirio“ talismano ir pradėjo kartu energingai šokti.