Emigrantų atostogos sodyboje virto skandalu

Emigrantų atostogos sodyboje virto skandalu

Viena vasaros atostogų istorija ir dvi jos versijos. Iš Jungtinių Amerikos Valstijų į Panevėžio rajone esančią kaimo turizmo sodybą pailsėti atvykusi šeima pasakoja dar ilgai su kartėliu prisiminsianti viešnagę.

Tačiau svečius priėmę verslininkai tvirtina tokių „ponų“ dar neturėję per visus dvylika veiklos metų.

Kaimo turizmo sodyba „Vila Loreta“ Dūdorynės kaime, Paįstrio seniūnijoje, daug metų apgyvendina žmones ne tik iš Lietuvos, bet ir užsienio. Joje yra viešėję atvykėlių iš Ispanijos, Graikijos, Estijos, Lenkijos, Rusijos, kitų pasaulio valstybių.

Užsieniečiai sodybai internete negaili pagyrimų ir padėkų. Tačiau praeitą savaitę pasirodęs vienos klientės atsiliepimas viešojoje erdvėje verslininkams tapo šaukštu degutu medaus statinėje.

Visą straipsnį skaitykite rugpjūčio 12 dienos (ketvirtadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Komentarai

 • O taip, tie dievai palikę mus pasaulio užkampyje save rodo net marketuose. Vaikštai po Maximą ir matai, kad rėkauja, išdidžiai vaikšto paniekinamai į žmones, prekes žiūri, tai žinok grįžo iš užjūrių buvę Lietuvos varguoliai sprukę pabrukę uodegas. Gal kur Šikagoj ar Londėj gyvena kartu su juodukais bendrai nuomuojamame name, bet čia jie OoOo. Reikia pasirodyti. Mums lietuviams parodyti kas mes. Taip ir norisi tokiems pasakyti- eikit jūs ir nebegrįžkit- be jūsų taip gera. Gera ir miela sulaukti tų kurie ir čia ir emigracijoje gyvena kultūringai.

  • jie elitas-vistu gaudytojai

  • Ka jūs nusišnekat nieko nežinodami prisiklause Lietuvos TV propagandos,tikrai lietuviai,nei vienas nesinuomuoja su juodukas ar kokiais kitokiais svetimšaliais nebent viengungiai keli nuomuojasi nama,turi visi atskirus miegamuosius,o šeimos ir poros dauguma turi savo būtus ar namus ir tikrai daug kartų geriau gyvena nei lietuviai Lietuvoje, jūs niekada taip gerai negyvensit,kaip mes čia užsienyje.

  • Pagal viena kvaili nereikia spresti apie visus

 • Visą straipsnį skaitykite rugpjūčio 12 dienos (ketvirtadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

  Šiandien 2021-08-12 (12:02 ) ,kur straipsnis ……??????

  • Visą straipsnį rasite šios dienos „Sekundės“ laikraštyje, ne internetiniame puslapyje. Jį įsigyti galite bet kurioje prekybos vietoje. Ačiū, kad skaitote.

   • Jūs vis dar pardavinėjete popierinias žynių versijas?Jūs esate medžių žudikai!

 • Daugelis dunduliu jsu deportuoti iš anglijos ir tikrai like mažumos iššišokelių ir kultūros negerbenčiu žmogeliuku. Amerikoje tas pats ilgai tokie neišsilaiko. O kaip pasižiuri tai pavizdžiui, lietuvos kultura didmasčiuose yra geresnė negu Londone, ir pačiu anglų.

Rodyti visus komentarus (8)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų