P. Židonio nuotr.

Elektros gatvėje atnaujintas eismas

Elektros gatvėje atnaujintas eismas

Panevėžyje nuo šio pirmadienio vairuotojams atverta rekonstruota Elektros gatvė miesto centre.

Gatvę eismui oficialiai atidarė Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas, Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktorius Tomas Jukna, AB „Panevėžio statybos trestas“ generalinis direktorius Egidijus Urbonas bei įmonės „Panevėžio statybos trestas“ filialo „Gerbusta“ vadovas Kęstutis Kastrickas.

„Šiandien vėl norime pasidžiaugti naujais pokyčiais mieste – per metus laiko sutvarkyta, atnaujinta Elektros gatve. Tikimės, kad jau į pabaigą einantis kompleksinis miesto centrinės dalies atnaujinimas bus pozityviai įvertintas tiek miestiečių, tiek Panevėžio svečių“, – sakė Panevėžio miesto meras R. Račkauskas.

Rekonstruota gatve nuo antradienio pradės kursuoti ir maršrutiniai autobusai. Kaip ir buvo iki rekonstrukcijos pradžios, ja kursuos autobusai 4-uoju, 6-uoju ir 6 A maršrutais.

Elektros gatvė buvo uždaryta nuo praėjusių metų rugpjūčio vidurio, kai įsibėgėjo Laisvės a. ir jos prieigų kompleksinio tvarkymo darbai.

Gatvėje asfalto danga pakeista į tamsias trinkeles, taip pat trinkelėmis iškloti šaligatviai, atnaujintas lietaus nuotekų tinklas.

Atnaujintoje gatvėje automobilių parkavimas bus apmokestintas, kaip buvo ir iki rekonstrukcijos.

Parkomatai bus įrengti spalio 7 d., nuo tada bus atnaujinta ir rinkliava už transporto priemonių stovėjimą.

Galerija

Komentarai

 • Reikėjo palikti tik pėstiesiems šitą gatvę.

  • Nereikejo

   • Geriau rašytum, kad reikia savaitgaliais palikti pėstiesiems!

    • mintis savaitgali padaryti nevaziuojama gatve gana idomi ir svarstytina

 • Kas čia per važiavimas per stovėjimui skirtas juostas? Važiuoti nebemokat? Jei taip, taip panašu, kad automobilius greit statys ir užvažiuojant ant pėsčiuju tako, pamatysit taip ir bus, nes tokiu netykusiu vairuotoju kuriems bus viskas dzin bus tikrai!

  • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (5)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų