G. Kartano nuotr.

Elektroninis bilietas pateikė ir staigmenų

Elektroninis bilietas pateikė ir staigmenų

Po elektroninio bilieto įdiegimo Panevėžio autobusuose praėjus beveik dviem mėnesiams, jau stebimi pirmieji rezultatai.

Pirmoji surinkta statistika keleivinio transporto organizatorius nustebino – panevėžiečiai įsigijo gerokai daugiau elektroninio bilieto kortelių, nei planuota. Be to, pripažįstama, kad sistemą teks tobulinti – kai kuriuos dalykus supaprastinti.

Šiek tiek nustebino, kad šiuo metu jau turime nupirktų 29 tūkst. elektroninio bilieto kortelių“, – teigia įstaigos „Panevėžio keleivinis transportas“ direktorius Giedrius Šileika.

Anot jo, tai yra vos ne dvigubai daugiau, nei tikėtasi.

Iki sistemai pradedant veikti, anot G. Šileikos, buvo patarimų, kad tikrai užteks ir mažiau kortelių, nes Panevėžyje esą nėra tiek keleivių. Dabar džiaugiamasi, jog kortelių buvo įsigyta su nemenka atsarga, dėl to jų nepritrūko.

Visą straipsnį skaitykite lapkričio 30 dienos (ketvirtadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Komentarai

  • Labai nepatogu, kai įsigyji nuolatinį mėnesinį bilietą. Kiekvieną kartą reikia jį skenuoti, nors bilietas galioja visą mėnesį… Anksčiau, turint mėnesinį nuolatinį to daryti nereikėjo. Vaikai taip dažnai imdami iš kuprinių tuos bilietus, kartais pameta, o tada ir tenka pirkti naują bilietą… Gal todėl ir įsigyta daugiau tų kortelių, nei tikėtasi?…

  • Patogu elekroninė kortelė.

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų