"Delfi" nuotr.

Dviratininkas I. Konovalovas išleidžiamas iš karantino JAE

Dviratininkas I. Konovalovas išleidžiamas iš karantino JAE

Panevėžietis dviratininkas Ignatas Konovalovas ir kiti sportininkai iš dviejų prancūzų komandų po 10 dienų karantino dėl koronaviruso išleidžiami iš viešbučio Jungtiniuose Arabų Emyratuose (JAE).

„Cofidis“ ir „Groupama-FDJ“ komandos šioje šalyje įstrigo dėl užregistruotų ligos COVID-19 atvejų vasario 27-ąją nutraukus JAE lenktynes (UAE Tour).

„Groupama-FDJ“ paskelbė, kad keturi komandos nariai – prancūzai Arnaud Demare’as (Arno Demaras) ir Davidas Gaudu (Davidas Gudu), olandas Ramonas Sinkeldamas ir lietuvis I. Konovalovas sekmadienį galėjo sėsti į lėktuvą ir grįžti.

„Keliaujame namo!“ – tviteryje parašė A. Demare’as.

„Cofidis“ generalinis direktorius Cedricas Vasseur (Sedrikas Vasjė) padėkojo „visiems, kurie dieną ir naktį dirbo, kad galėtume anksčiau grįžti“.

JAE lenktynės buvo nutrauktos vienos šių komandų dviem darbuotojams italams testais nustačius naująjį koronavirusą. Kovo 3 dieną JAE paskelbė apie dar šešis susijusius atvejus: pranešta, kad užsikrėtė su rusai, du italai, vienas vokietis ir vienas kolumbietis.

Daugumai komandų buvo leista išvykti, bet dvi minimos prancūzų komandos, rusų komanda „Gazprom“ ir JAE komanda buvo karantinuotos viešbutyje, kur gyveno ir kiti užsikrėtę žmonės.

Anksčiau pareigūnai komandų pareigūnams sakė, kad karantinas tęsis iki kovo 14 dienos.

Kovo 3-iąją „Cofidis“ sporto direktorius Roberto Damiani (Robertas Damianis) pagrasino pradėti bado streiką, jei karantinas netrukus nebus nutrauktas.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų