P. Židonio nuotr.

Dviratininkams palengvins keliones

Dviratininkams palengvins keliones

Jei viskas klostysis, kaip tikisi Panevėžio savivaldybė, jau kitais metais įvairiose miesto vietose turėtų užvirti nemenki darbai.

Aukštaitijos sostinė rengiasi atnaujinti penketą dviračių ir pėsčiųjų takų, o tam numatoma skirti beveik 9,5 mln. eurų. Didžioji jų dalis – europinės lėšos.

Panevėžio savivaldybė rengiasi teikti penkis projektus Europos Sąjungos investicijoms gauti. Preliminari visų jų bendra vertė siektų daugiau nei 9,4 mln. eurų, iš jų 8 mln. eurų būtų ES lėšos, o miestui iš savo biudžeto tektų prisidėti daugiau nei 1,4 mln. eurų.

Už šiuos pinigus numatoma sutvarkyti penkis dviračių ir pėsčiųjų takus: Smėlynės gatvės atkarpoje tarp J. Basanavičiaus ir S. Kerbedžio gatvių, Pušaloto gatvėje nuo geležinkelio pervažos iki miesto ribos, Klaipėdos gatvėje nuo Nemuno gatvės iki miesto ribos, Ramygalos gatvėje nuo Nemuno gatvės iki miesto ribos.

Dviračių ir pėsčiųjų taku palei Nevėžio upę taip pat numatyta sujungti miestą nuo Vakarinės gatvės su Berčiūnais.

Visą straipsnį skaitykite vasario 21 dienos (trečiadienio) „Sekundės“ laikraštyje. Prenumeruoti galite https://prenumerata.sekunde.lt/ – yra ir PDF formatu.

Komentarai

  • Geriau masinoms vietu statyti prie namu padarytu, nors ant stogo masinas statyt

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų