Asociatyvi P. Židonio nuotr.

Dvi paras ieškotas žmogus rastas gulintis žolėje

Dvi paras ieškotas žmogus rastas gulintis žolėje

Trečiadienį Anykščių rajone pasieniečiai surengė neeilinę dingusio asmens paiešką.

Kaip praneša Valstybės sienos apsaugos tarnyba, į orą pakeltas sraipgtasparnis davė vaisių – nuo sekmadienio ieškotas pradingėlis rastas maždaug už puskilometrio nuo socialinės globos namų, kuriuose gyvena.
Antradienį priešpiet VSAT Aviacijos valdybos pasieniečiai gavo prašymą iš policijos. Prireikė VSAT sraigtasparnio ieškant Anykščių rajone dingusio šeštą dešimtį einančio socialinės globos namų gyventojo. Turėta žinių, kad iš globos namų jis išėjo sekmadienį apie 14 val. ir negrįžo.
Apie vidudienį, iškart po gauto prašymo iš pasieniečių bazės Paluknyje, Trakų rajone, į orą pakilo VSAT sraigtasparnis.
Netrukus numanomame vyro dingimo rajone iš oro buvo pradėti paieškos veiksmai, netrukę nė valandos. Tikrindami vietovę pasieniečiai iš sraigtasparnio pastebėjo laukuose, aukštoje žolėje, gulintį dingusį vyrą. Nuo čia iki jo gyvenamosios vietos yra maždaug puskilometris. Dvi paras lauke praleidęs žmogus buvo sušalęs, tačiau sąmoningas.
Pasieniečių sraigtasparnis pakibo virš šios vietos, o juo skridę VSAT pareigūnai informacija perdavė žemėje bvusiems policininkams. Šie atskubėjo prie aptikto vyro ir iškvietė greitąją pagalbą.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų