P. Židonio nuotr.

Dvi dienas į Šilaičių kapines autobusai veš nemokamai

Dvi dienas į Šilaičių kapines autobusai veš nemokamai

Panevėžio savivaldybės tarybos sprendimu dvi dienas – spalio 31-ąją ir lapkričio 1-ąją – viešuoju transportu keleiviai į Šilaičių ir Pašilių kapines bus vežami nemokamai.

„Jau ketvirtus metus iš eilės gyventojams sudarome galimybę nemokamai naudotis viešuoju transportu, vykstant į kapus aplankyti amžinojo poilsio atgulusių artimųjų. Taip siekiame ne tik sumažinti milžiniškas automobilių spūstis keliuose, spręsti automobilių statymo prie kapinių problemą, bet ir skatinti panevėžiečius iš automobilių persėsti į viešąjį transportą. Taip veikdami išvien – keliaudami su aplinkai draugiškais autobusais – prisidėsime prie tvarios aplinkos tausojimo“, – sako Panevėžio savivaldybės administracijos direktorius Tomas Jukna.

Spalio 31 ir lapkričio 1 d. keleiviai nemokamai bus vežami maršrutais Dariaus ir Girėno g.– Šilaičių civilinės kapinės, Šilaičių civilinės kapinės–Dariaus ir Girėno g., Aguonų g.– Šilaičių civilinės kapinės, Šilaičių civilinės kapinės–Aguonų g. Į kapines vykstantys autobusai stos pakeliui esančiose stotelėse.

Lapkričio 1-2 d. 16-ojo autobusų maršruto eismas bus suintensyvintas.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų