P. Židonio nuotr.

Dūstančią gatvę nuo pažeidėjų gelbės draudimu

Dūstančią gatvę nuo pažeidėjų gelbės draudimu

Vairuotojams vienoje opiausių Panevėžio vietų – Liepų alėjoje – sumažės vietų automobiliams.

Miesto Savivaldybė numačiusi jau netrukus čia įrengti kelio ženklą, draudžiantį jiems stovėti. Šią vietą nuo transporto grūsčių saugančios priemonės iki šiol, regis, niekaip neįveikia vairuotojų įžūlumo.

A. Jakšto gatvėje esančios rajono poliklinikos pašonėje įsikūrusios Panevėžio rajono greitosios medicinos stoties medikai kaskart sulaukę skubaus iškvietimo sunerimsta: ar laisvas vienintelis išvažiavimas iš jų būstinės? Automobiliais užstatyta Liepų alėja – rimtas iššūkis greitosios vairuotojams.

„Nuo 8 iki 14 val. išvažiuoti iš stoties į Liepų alėją būna labai keblu. Dažnai esame priversti stovėti spūstyje ir net kviesti į pagalbą policiją“, – pasakoja Panevėžio rajono greitosios medicinos pagalbos skyriaus vedėja- skubios medicinos pagalbos specialistė Joana Janišauskaitė.

Anot jos, darbo valandomis, kai išauga žmonių srautai į šioje miesto dalyje esančias įstaigas – Panevėžio ligoninę, rajono ir konsultacijų poliklinikas, o mokslo metais – ir į R. Sargūno sporto gimnaziją – Liepų alėjoje išrikiuotų automobilių eilė nusidriekia per abi gatvės puses.

Visą straipsnį skaitykite rugpjūčio 3 dienos (antradienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Komentarai

  • Tegul visas gatves perpus susiaurina, tai visai i miesta nebus galima ivaziuoti.

  • Gal pirmiausia reiktų įrengti stovėjimo aikšteles, o tada drausti ir bausti.

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų