Atsinaujino „Iki-Stumbras“

Duris atvėrė atsinaujinęs „Iki-Stumbras“

Duris atvėrė atsinaujinęs „Iki-Stumbras“

Permainų labai reikėjo

Legendiniame „Stumbre“ pirkėjams duris vėl atvėrė prekybos tinklo „Iki“ parduotuvė. Po pusantro mėnesio trukusios rekonstrukcijos parduotuvė klientus pasitinka visiškai pasikeitusi ir atsinaujinusi.

„Iš senojo „Stumbro“ neliko nieko – tik visiems žinomas pavadinimas. Senoji parduotuvė jau buvo morališkai pasenusi, tamsi, ji tiesiog prašėsi pokyčių“, – sako „Iki“ regiono vadovė Irma Budrienė.

Panevėžyje veikia 8-ios šio prekybos tinklo parduotuvės. Viena jų, įsikūrusi buvusio „Stumbro“ pastatų komplekse, gyvuoja dar nuo 2001-ųjų. Per tiek metų parduotuvė pelnė pirkėjų pasitikėjimą, tapo gausiai lankoma.

„Dirbu šioje parduotuvėje jau dešimt metų. Labai džiaugiuosi, kad atnaujinome ją, pirkėjai galės dar maloniau, patogiau ir jaukiau apsipirkti“, –  sako „Iki-Stumbras“ parduotuvės vadovė Sigita Čiurlienė.

Atgimė ir išsiplėtė

Parduotuvė ir jos 22 darbuotojai šiek tiek ilgiau nei mėnesiui užsidarė remontui.  Į atnaujinimą investuota daugiau nei 1,06 mln. eurų ir dabar „IKI-Stumbras“ pirkėjus pasitinka visiškai kitoks – naujai atgimęs.

200 kv. m išplėsta parduotuvės prekybos salė siekia 586 kv. m, patogiau viskas išdėstyta, 50 proc. išplėstas ir siūlomų prekių asortimentas.

Pirkėjų laukia pertvarkyti ir gerokai didesni šviežių bandelių bei duonos, šviežios sveriamos mėsos skyriai. Smarkiai išplėstos ir daržovių lentynos. Jose dabar galima rasti dar daugiau ne tik tradicinių, lietuviško daržo ar sodo, bet ir kitų kraštų, egzotinių gėrybių.

„Mūsų prekybos tinklas aktyviai bendradarbiauja su Lietuvos ūkiais, vienas jų yra ir Panevėžio apskrityje. Tad pirkėjų čia laukia didelė šviežių, savo krašto daržovių, vaisių pasiūla“, – vardijo I. Budrienė.

Pirkėjų palankumą šis tinklas pelnęs ir dėl išskirtinės konditerijos. Šiuos gaminius, pasak vedėjos, parduotuvės gamina vietoje ir tik iš natūralių produktų. Tortuose, pyraguose kepėjai nenaudoja jokių dirbtinių priedų, konservantų ir sveikatai nedraugiškų maisto medžiagų. O ir atrodo tokios prekės labai patraukliai.

„Išplėtėme ir kulinarijos gaminių skyrių. Suprantame, kad šiais laikais žmonės labai užimti, neturi laiko gaminti maisto namuose, nespėja išeiti papietauti į kavines darbo metu. Todėl mūsų patiekalai, salotos labai pravers – jie čia visada pirkėjui po ranka“, – sakė prekybos centro atstovė.

Gausus tapo ir šios parduotuvės šaldytų produktų asortimentas.

Didesnės galimybės

„Iki“Stumbras parduotuvėje Aukštaičių gatvėje iki rekonstrukcijos per dieną vidutiniškai apsilankydavo apie 2000 pirkėjų. Po remonto tikimasi dar didesnio jų srauto.

Klientų  patogumui parduotuvėje atsirado keturios savitarnos kasos, tai dar labiau taupys klientų laiką.

Be to, šioje parduotuvėje įrengta ir naujiena Lietuvoje. Išsirinkę maisto prekę gyventojai „Iki-Stumbras“ galės patikrinti jos sudėtį specialioje išmaniojoje stotelėje. Joje pateikiama informacija net ir apie produkto maistinę vertę.

O kilus klausimų parduotuvės darbuotojai visada pasirengę padėti pirkėjams. Renovacijos metu prekybos tinklas užsiėmė savo personalo kompetencijų, žinių ir gebėjimų ugdymu.

„Kolektyvas laba džiaugiasi pokyčiais parduotuvėje. Didelė dalis mūsų darbuotojų čia triūsia ne pirmus metus ir jie nusipelnė geresnių sąlygų“, – teigia parduotuvės vadovė.

„Iki“ prekybos tinklas renovacijos vėliavą dabar perduoda kitiems kolegoms Panevėžyje, Rožyno kvartale. Čia įsikūrusi parduotuvė „Iki“ remontui bus uždaryta jau nuo pirmadienio.

Šiuo metu prekybos tinklą „Iki“ sudaro 225 parduotuvės, jų prekybinis plotas siekia beveik 160 tūkst. kv. metrų, prekybos tinkle dirba daugiau nei 5,7  tūkst. darbuotojų.  Tai antras didžiausias prekybos tinklas Lietuvoje, visada esantis šalia pirkėjų.

 

Galerija

Komentarai

  • Graži,didelį asortimentą turinti parduotuvė.

    • Atsakyti
  • Reikia nedidelių metalinių vėžimelių su ratais,duonos kepyklėlės kaip LIDL su pjaustymo įrangėle,lentyna su pažymėtom besibaigiančio galiojimo prekėmis,kad kasininkės neklystu, švieslentė su reklama naujos prekės,naujiena ,dažnai genda taromatas, vykit bomžas nuo durų ,iš kiemo ir kt .Kaip suprantu mašinų aikštelė skirta pirkėjams, o matosi statosi viso rajono gyventojai , nėr kur sustoti.Pasiaiškinkit,kieno transportas stovi aikštelėj per naktis.Aikštelę būtina šluoti. Amen.

  • Viskas gražu ir puiku, džiugu, kad atsinaujina parduotuvės, pats miestas. Problema yra su automobilių aikštele prie IKI, pastoviai užimtos vietos, todėl net nevažiuoju į šia parduotuvę, nes nėra kur palikti automobilio. Ar nebūtų tikslinga riboti automobilių stovėjimo laiką, kaip tai daro Maxima Ukmergės gatvėje?

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (3)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų