„Draugystės“ darželyje – nedraugiški signalai

„Draugystės“ darželyje – nedraugiški signalai

Panevėžio švietimo sistemoje – įtartini ženklai dėl smurto ir patyčių prieš vaikus.

Lopšelį-darželį „Draugystė“ netinkamu elgesiu su mažaisiais apkaltinęs anonimas pasiuntė pagalbos prašymą net Seimo kanclerei. Kas iš tiesų vyksta už švietimo įstaigos sienų, miesto Savivaldybė bando aiškintis irgi jau nebe pirmą kartą.

„Ta pati problema kartojasi vėl lopšelyje-darželyje „Draugystė“. Nesinori imtis griežtų veiksmų, bet vardan vaikų, kurie dar nemoka kalbėti, esu priversta kreiptis į Lietuvos Respublikos Seimo kanclerę bei lygiagrečiai į spaudą. Tokį elgesį su vaikais reikia viešinti. Į Panevėžio miesto savivaldybę ir į darželio direktorę jau buvo daug kartų kreiptasi raštu, skambinta, situacija visiškai nesikeičia ir darbuotojų elgesys su vaikučiais yra vis žiauresnis. Padėkite išgelbėti vaikus nesuluošinus jų vaikystės“, – tokį pagalbos šauksmą praėjusią savaitę anonimas pasiuntė Panevėžio savivaldybei, Seimo kanceliarijai, „Sekundės“ redakcijai.

Pasak anonimo, lopšelyje-darželyje vaikai per dieną laikomi šlapiomis kojytėmis, o tėveliams tuomet reikia skubiai ieškoti vaistų nuo peršalimo. Auklėtojos neva nevengia netgi sušerti mažyliams skepetaite per veidus.

„Taip išeina, tokia yra jūsų darbo strategija – mušti vaikus, sargdinti“, – kaltinimus „Draugystei“ metė pasipiktinęs ir prisistatyti neišdrįsęs asmuo.

Visą straipsnį skaitykite liepos 9-os dienos (antradienio) „Sekundės“ dienraštyje. 

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų