Draugui į areštinę atnešė narkotikų

Draugui į areštinę atnešė narkotikų

Neseniai į Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato areštinę papuolęs pilietis gali didžiuotis ištikimais draugais. Šie bičiulio nepamiršo net už grotų.

Policijos pareigūnai trečiadienį sulaikė 34-erių ir 21-erių vyrus, kurie anksčiau sulaikytam trisdešimtmečiui atnešė siuntinį. Jame buvo paslėpti keturi paketai, įvynioti į juodą izoliacinę juostą, o jų viduje rasti baltos spalvos milteliai bei augalinės kilmės medžiaga, įtariama narkotinės medžiagos. Siuntėjai tai pat įdėjo ir tris tuščius švirkštus.

Siuntinio gavėjas į areštinę pateko už kitas nusikalstamas veikas. Kaip sakė policijos atstovė Rasa Meištė, tikėtina, jog jis atneštas medžiagas ketino pats vartoti.

Gausiai apsirūpinęs svaigalais jaunas vyras tą pačią dieną sulaikytas ir viešoje erdvėje -–Panevėžyje, Parko gatvėje. Atliekant pastarojo apžiūrą pareigūnai vaikino striukės kišenėje rado vieną plastikinį maišelį, kuriame rasti penki vienetai sulankstytų folijos paketų. Juose buvo augalinės kilmės, įtariama, narkotinės medžiagos. Kartu aptiktas cigaretės suktinis su tokia pačia medžiaga.

Dėl tokio narkotinių medžiagų kiekio vyrui gresia bauda, areštas arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų