Estija – Kroatija rungtynių akimirka (BNS/ Reuters nuotr.)

Žaidė draugiškas rungtynes: latvių krachas Tbilisyje, estai sutriuškino kroatus

Antradienį nemažai Europos komandų žaidė draugiškas tarpvalstybines rungtynes. Šaltą dušą Tbilisyje patyrė mūsų kaimynai latviai, net 0:5 nusileidę gruzinams.

Pasaulio čempionato atrankoje savojo žaidimo taip pat nerandančius latvius šeimininkai pradėjo mušti 18-ąją minutę, kai pasižymėjo Jano Ananidzė. Jis taip pat pelnė ir ketvirtą įvartį (77 min.), o be jo du kartus pasižymėjo Giorgis Kvilatatija (32 ir 68 min.) bei Giorgis Arabidzė (90 min.).

Įspūdingą pergalę iškovojo Estija, Taline net 3:0 sutriuškinusi Kroatiją.

Jau pirmąją dvikovos minutę šeimininkus į priekį išvedė Siimas Lutsas, 82-ąją minutę Konstantin Vassiljevas persvarą įtvirtino, o dar po dviejų minučių Sergejus Zenjovas padėjo tašką.

Rusijos rinktinė išplėšė lygiąsias 3:3 žaisdama su belgais, nors atsilikinėjo 1:3.

Amsterdame Italijos futbolo rinktinė 2:1 pranoko pastaruoju metu krizę išgyvenančius Nyderlandus. Paryžiuje Prancūzijos rinktinė 0:2 nusileido Ispanijai.

Airija 0:1 pralaimėjo praėjusio Europos čempionato sensacijai Islandijai, o Austrijos ir Suomijos susitikimas baigėsi taikiai 1:1.