Dovana miestui – gatvės gimnastikos aikštelė

Dovana miestui – gatvės gimnastikos aikštelė

Panevėžiečiai gali naudotis dar viena verslo dovana miestui – pirmąja gatvės gimnastikos aikštele. Ji prie Bendruomenių rūmų atidaryta pirmadienį, rugpjūčio 7-ąją.

Gatvės gimnastikos aikštelę miestui padovanojo įmonės „Maistas sportui“ ir „Saugima“. Čia bus galima ne tik sportuoti, bet ir rengti įvairias varžybas.

„Labiausiai džiugina, kad tai pačių jaunųjų panevėžiečių iniciatyva. Mums labai malonu, kad jaunimas pradeda aktyviau rūpintis savo laisvalaikiu, perspektyvomis Panevėžyje. Tikiuosi, kad ateityje tokių iniciatyvų tik daugės, o kartu keisis pats miesto veidas“, – sakė meras Rytis Račkauskas.

Gatvės gimnastikos sporto aikštelė skirta aktyviam ir turiningam jaunimo laisvalaikiui, sportui.

„Tai jaunimo idėja: gatvės gimnastai pateikė aikštelės planą, pagal jį ši ir pagaminta. Aikštelė atsiėjo apie 10 tūkstančių eurų. Ji atitinka visus reikalavimus, tad galės būti rengiamos net ir tarptautinės varžybos“, – sako Savivaldybės tarybos narys Arūnas Balčiūnas.

Planuojama, kad gatvės gimnastikos aikštelių mieste bus ir daugiau – jų bei kitų sporto ar treniruoklių aikštelių atsiras miesto parkuose, kai šie bus atnaujinami gavus ES finansavimą.

Galerija

Komentarai

  • Puiki aikštelė! Bus panevėžiečiams kur rimtai pasportuoti! Rimtas produktas, ačiū remėjams ir miesto savivaldybei.

  • Tikrai labai šauniai. O gal ir daugiau tokių aikštelių mieste atsirastų po šitos pirmosios kregždės?

  • gerai, kad ligoninė šalia…

Rodyti visus komentarus (3)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų