Nesant grotelių, atsivėręs tarpas graso ne tik nuostoliais, bet ir nelaime. M. Garucko nuotr.

Dingusios grotelės graso nelaime

Dingusios grotelės graso nelaime

 

Šalia „Maximos“ prekybos centro Respublikos gatvėje atsiradusi duobė, kurioje gali prakiurti transporto priemonės ratas ar prasmegti žmogaus koja, panevėžiečiams kelia nerimą.

Buvusios „Klevo“ parduotuvės vietoje įsikūrusiame prekybos centre dažnai besilankantis panevėžietis Pranas pasakoja apie jau kelintą savaitę šalia „Maximos“ įkurtoje automobilių stovėjimo aikštelėje tykantį pavojų. Įvažiuojant į minėtą aikštelę nuo Teatro gatvės pusės arba išvažiuojant iš jos, yra lietaus nubėgimo latakas. Paprastai jis būna uždengtas metalinėmis grotelėmis, tačiau jau kurį laiką, vyro teigimu, dalis jų dingo. Be to, kita dalis – išsiklaipiusi.

„Ten gylis per gerą sprindį ir koks 30–40 centimetrų ilgis. Ar kas groteles pavogė, ar kas nutiko, bet jų nėra. Mačiau, kaip automobilis vairuotojas tvarkė padangą, sakė, čia prakirtęs. Jei greitai važiuotų koks dviratininkas, nepastebėjęs užsimuštų“, – nerimauja ne tik dėl žmonių patiriamų nuostolių, bet kylančio pavojaus pilietiškas panevėžietis.

Pasak jo, automobiliai ten važinėja nuolat, tačiau kai jų nėra, nevengia eiti pėstieji, pravažiuoja ir ne vienas dviratininkas. Vyras mato ten dviračiais ar paspirtukais važiuojančius vaikus. Kada dingo grotelės, jis sako nepastebėjęs – atkreipęs dėmesį tik prieš kokį trejetą savaičių.

„Jau kelios savaitės, kai eidamas į parduotuvę matau duobę. Nežinau, kam priklauso ši aikštelė. Galima sulaukti nelaimės, o niekas netvarko“, – kalba apie abejingą požiūrį jis.

„Maxima LT“, paklausta apie susidariusią situaciją, žada greitai viską sutvarkyti.

„Labai atsiprašome už patirtus nepatogumus. Artimiausiu metu lietaus nuotekų grotelės bus pakeistos. Šiuo metu tuo jau rūpinasi eksploatacijos inžinieriai. „Maxima LT“ siekia, kad mūsų pirkėjų patirtis nuo atvykimo iki išvykimo į parduotuvę būtų kuo geriausia, pirkėjai visada jaustųsi saugiai. Todėl dėkojame žmonėms, kurie sureagavo į susidariusią situaciją ir apie ją pranešė“, – rašoma „Maxima LT“ Komunikacijos ir korporacinių reikalų departamento direktorės Ernestos Dapkienės atsakyme.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų