Dingusi mergina rasta apsvaiginta ir įkalinta svetimame bute

Dingusi mergina rasta apsvaiginta ir įkalinta svetimame bute

Policijos ir artimųjų ieškota dingusi mergina rasta apsvaiginta, sužalota ir įkalinta viename iš butų Panevėžyje.

Nuo antradienio ieškota dingusi 24-erių mergina kitos dienos vakarą, apie 18.10 val., rasta sužalota bute Danutės gatvėje. Butas priklauso 36-erių vyrui. Policijos duomenimis, mergina buvo stipriai apsvaigusi nuo galimai narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų ir, pasinaudojant jos bejėgiška būkle, neteisėtai laikyta uždaryta bute. Nukentėjusioji skubiai paguldyta į Respublikinę Panevėžio ligoninę. Jai nustatyta ir sunki galvos trauma – židininė smegenų hematoma. Mergina gydoma Intensyviosios terapijos skyriuje.

Policija praneša sulaikiusi įtariamąjį. Sulaikymo metu jis buvo blaivus. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto laisvės atėmimo.

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovo komunikacijai Tado Martinaičio teigimu, kol kas dar aiškinamasi, kas siejo kitame rajone gyvenančią nukentėjusiąją ir sulaikytą įtariamąjį panevėžietį.

Anot T. Martinaičio, tikimasi, kad daugiau aplinkybių paaiškės apklausus merginą. Kol kas to negalima padaryti dėl jos sveikatos būklės.

Policija neatskleidžia, kas pareigūnus nukreipė teisingu keliu ir kaip išsiaiškinta, kad dingusi mergina yra viename iš Panevėžio daugiabučių.

„Buvo paskelbta merginos paieška ir pareigūnai metė visas pajėgas ją surasti“, – aplinkybių nedetalizuoja T. Martinaitis.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų