Dėmesys SEMC seimūnui kelia įtampą

Dėmesys SEMC seimūnui kelia įtampą

Panevėžyje nemažas aistras užkūrusiu ambicingu „Garso“ kino centro pastato rekonstrukcijos į Stasio Eidrigevičiaus menų centrą projektu nesidomėjęs ir, kaip pats pripažįsta, nuomonės neišsakęs Seimo narys, Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos atstovas Bronius Matelis staiga susirūpino juo aukščiausiu lygmeniu.

Po to, kai premjeras Saulius Skvernelis ir finansų ministras Vilius Šapoka antroje kovo pusėje pasirašė nutarimą, pagal kurį SEMC statyti per 2021 ir 2022 metus iš Valstybės investicijų programos (VIP) numatyta skirti 5 mln. Eur, B. Matelis pareikalavo iš naujo įvertinti valstybės finansines galimybes. Seimūno kreipimesi išdėstytus argumentus apie SEMC Panevėžio meras Rytis Račkauskas pavadino klasikiniu „tendencingo faktų iškraipymo“ pavyzdžiu ir vardija, kokie parlamentaro rašte Vyriausybei pateikti faktai persipina su interpretacijomis.

Reikalavimas Vyriausybei

Kreipimesi į premjerą ir finansų ministrą B. Matelis teigia dėl meninės SEMC projekto vertės nuturintis aiškios pozicijos, anot jo, tai yra daugiau visos bendruomenės reikalas susitarti, ko miestui reikia, tačiau jam nerimą kelią pats procesas.

Anot jo, Panevėžio savivaldybė neturi reikiamo leidimo pradėti statybų darbų, tačiau paskelbė 3 mln. eurų vertės viešuosius pirkimus „Garso“ pastatui griauti. B. Matelis Vyriausybės atstovams tvirtina, jog Panevėžio vadovai neturi ir miesto bendruomenės pritarimo, o „santykiai su bendruomene yra itin konfliktiški“.

Nors bet kuris rinkėjas viešojoje erdvėje gali susipažinti su Vyriausybės sprendimais, o kovo 18-osios nutarimas dėl VIP 2020–2022 m. lėšų paskirstymo projektams patvirtintas premjero S. Skvernelio ir finansų ministro V. Šapokos parašais, parlamentaras B. Matelis reikalauja jų atsakymo, „ar Vyriausybė tikrai, kaip sako Panevėžio miesto vadovai, įsipareigojusi iki statybų pabaigos finansuoti naujojo menų centro statybą?“ Anot jo, pandemijos pasekmės gali sukelti recesiją, o gal net krizę, todėl siūlantis iš naujo įvertinti valstybės galimybes ir pakoreguoti finansavimo planus, „kad vėliau niekam nekiltų abejonių dėl finansuojamų projektų ar veltui iššvaistytų lėšų“.

Prieš penkias dešimtis metų statyto „Garso“ pastato vietoje modernų menų centrą suplanavę Panevėžio vadovai mieste rinktą parlamentarą kaltina tendencingu trukdymu.

Žino tik gandus

Į „Sekundės“ klausimą, iš kur toks staigus susirūpinimas SEMC, atsakydamas B. Matelis leido suprasti, jog premjero ir finansų ministro parašais patvirtintas VIP projektų sąrašas jam atrodo kaip politinis žaidimas.

„VIP lėšas tvarko premjeras ir Vyriausybė. Čia toks rinkimų politinis fondas. Vyksta susitarimai tarp Vyriausybės ir Seimo narių, jų prašymu skiriamos lėšos.

Kitos valdžios prioritetai gali būti kiti. Lietuvoje daug mokyklų, kurioms Seimo nariai per VIP pramušė, nes tam reikia tik pažinčių, daugiau nieko, finansavimą, renovavo mokyklas už milijonus, o dabar jos uždaromos“, – aiškino parlamentaras.

Visgi pats nesigina nedėjęs pastangų nors tokiais būdais „pramušti“ lėšų Panevėžiui.
Apie SEMC projektą, Panevėžyje, regis, išnarstytą iki paskutinės raidės, Seimo narys pripažįsta ir pasakyti nedaug ką galintis.

„Manęs Seime apie tą projektą klausia, o aš nieko apie jį negaliu pasakyti, nes nežinau. Girdėjau gandų, kad S. Eidrigevičius nesirengia pačios geriausios kolekcijos Panevėžiui dovanoti, bet to negaliu komentuoti, nes nieko nežinau“, – aiškino panevėžiečių į Seimą išrinktas politikas.

Apie išties ypatingo dėmesio Panevėžyje sulaukusį projektą B. Matelis nebuvo susitikęs pasikalbėti nei su paties SEMC direktore, nei su miesto vadovais. Kodėl neparodė susidomėjimo išklausyti ne tik gandų, parlamentaras turi savo paaiškinimą.

„Pats nėjau, neieškojau. Jei nueinu paklausti bet kokio menko dalyko, jie reaguoja labai nervingai“, – sudėtingais santykiais su miesto valdžia tokį nežinojimą grindžia B. Matelis.

Sujudo prieš rinkimus

Seimo narys teigia ilgai savo nuomonės apie SEMC neišsakęs, vis dėlto dabar politikui esą darosi neramu.

„Iš tiesų manau, kad jeigu bendruomenė mano, jog reikia, jei S. Eidrigevičius žada padovanoti neblogą kolekciją, kodėl gi ne? Bet matau didelius konfliktus, maniau, kad jie išsispręs. O dabar, kai prasidėjo pandemijos krizė, išsigandau varianto, kad „Garsas“ bus nugriautas ir finansavimas statyboms nebebus skirtas“, – aiškino B. Matelis.

Nors pats seimūnas nėjo žygių dėl Panevėžio ir kreipimesi premjerui bei ministrui įrodinėjo, koks vis dėlto abejotinas SEMC, politikas dabar turi patarimą, kaip elgtis miesto vadovams. Šiems, B. Matelio nuomone, derėtų pradėti turnė po Seimo frakcijas, mat nežinia, kokios politinės jėgos ateis į valdžią po rinkimų.

Ar po tokių parlamentaro raštų Vyriausybei, iki šiol palankiai vertinusiai SEMC, nekils abejonių dėl Panevėžio? B. Matelis ir pats prasitaria, jog į VIP įtrauktų projektų sąrašas gali būti peržiūrėtas.
„Neoficialiai domėjausi, kokia situacija su VIP lėšomis, ir girdėjau, kad premjeras jas rengiasi peržiūrėti. Nesusireikšminu, kad čia dėl mano kreipimosi. Gal tokių buvo ir daugiau“, – sako parlamentaras.

Kuriozinė situacija

Panevėžio savivaldybė sulaukė Vyriausybės kanclerio rašto paaiškinti situaciją dėl seimūno išdėstytų argumentų. Tokio paties paaiškinimo Vyriausybė laukia ir iš Kultūros ministerijos, pasiūliusios SEMC įtraukti į VIP finansuojamų projektų sąrašą.
Panevėžio mero Ryčio Račkausko nuomone, B. Matelio iniciatyva yra „akivaizdi iliustracija, kaip galima nuosekliai kenkti savo miestui“.

„Matome, kaip dirba kitų miestų atstovai Seime, ypač rinkti savo apygardose tiesiogiai. Rūpestis projektais, pagalba ir parama savo savivaldybėms Seime ir Vyriausybėje. Jie – savo miestų ir rajonų patriotai, petys į petį dirbantys su savivaldybėmis ir kuriantys gerovę savo miestams ir miesteliams. Visiškai kitaip yra mieste prie Nevėžio. Čia turime kuriozinę situaciją. Mano nuomone, du Panevėžyje rinkti seimūnai savo egzistavimą šioje institucijoje supranta tik kaip asmeninių interesų ir ambicijų tenkinimo areną, bandant užsitikrinti dar vieną sočią kadenciją, tačiau ne padedant, o kaišiojant kojas miesto atsinaujinimui“, – pareiškė R. Račkauskas.

Anot jo, lankstant po ministerijas ir įvairias tarnybas bandyta sustabdyti autobusų stoties projektą, trukdyta socialinio būsto statybai. Pasak mero, abu projektai toliau vykdomi, tačiau užvilkintas jų realizavimas.

„Dabar, panašu, dienotvarkėje – kitas projektas – žūtbūt sustabdyti SEMC. Greičiausiai tuo tikslu ir sukurptas seimūno Matelio „kūrinys“ – klasikinis tendencingo faktų iškraipymo pavyzdys“, – tvirtina meras.

Seimūno rašte – melas?

B. Matelio kreipimesi į Vyriausybės atstovus, pasak R. Račkausko, apstu tiesos neatitinkančių faktų.
Seimūnas rašo, kad Savivaldybė paskelbė 3 mln. eurų vertės viešuosius pirkimus „Garso“ kino teatrui griauti. Meras atkerta, kad statybininkų ieškoma ne griauti, o sukurti modernų objektą ir nupirkti SEMC rangos darbus.

Akivaizdžia manipuliacija R. Račkauskas įvardija ir Seimo nario teiginį, jog šiam projektui „nėra miesto bendruomenės pritarimo“. Iš tiesų dėl šio projekto aktyvią poziciją yra išsakę ne tik kino centro „Garsas“ gynėjai, prieštaraujantys jo rekonstrukcijai į SEMC, bet ir pastarojo šalininkai. Panevėžio menininkai, kultūros, taip pat verslo atstovai dar pernai kreipėsi į Vyriausybę ir Kultūros ministeriją palaikydami SEMC idėją.

O skaičiuodamas SEMC lėšas, pasak mero, seimūnas visiškai pasiklydo finansavimo šaltiniuose.
„Pasak B. Matelio, Savivaldybė teigia, kad premjeras S. Skvernelis ir finansų ministras V. Šapoka įsipareigojo SEMC per kelerius metus skirti 8 mln. eurų iš VIP. Tai yra melaginga informacija ir visiškas nekompetencijos pavyzdys, negebant nei atskirti finansavimo šaltinių, nei suprasti, kurios lėšos jau skirtos, kurios numatytos skirti“, – stebisi R. Račkauskas.

Dar 2019 m. Kultūros ministerija SEMC projektui skyrė 3 mln. Eur iš ES fondų. Šias lėšas Savivaldybė pelnė dalyvaudama konkurse. O pagal S. Skvernelio ir V. Šapokos pasirašytą nutarimą šiam projektui valstybė 2021 m. turėtų skirti 973 tūkst. Eur, o 2022 m. – daugiau kaip 4 mln. Eur.

Merui keistas ir B. Matelio siūlymas Vyriausybei dėl pandemijos pasekmių ekonomikai pakoreguoti finansavimo planus. Lietuvos savivaldybių asociacija mato priešingą galimybę – kaip tik ragina Vyriausybę, siekiant efektyvesnio išėjimo iš dabartinės situacijos, į infrastruktūrą investuoti kuo daugiau ir taip „užkurti“ ekonomiką.


Teisiniai viražai tęsiasi

Panevėžio savivaldybė šiuo metu yra paskelbusi viešųjų pirkimų konkursą prieš penkias dešimtis metų iškilusiam „Garsui“ rekonstruoti į modernų SEMC su požemine aikštele automobiliams ir terasa 25 metrų aukštyje.

Tačiau Valstybinė teritorijų planavimo ir statybų inspekcija (VTPSI) prieš daugiau nei savaitę kreipėsi į teismą su prašymu panaikinti Savivaldybės dar 2018-ųjų išduotą statybos leidimą rekonstrukcijai, o iki teismas priims galutinį sprendimą – sustabdyti šio leidimo galiojimą. Inspekcija motyvuoja, jog dokumentas išduotas neteisėtai.

Ta pati inspekcija anksčiau net du kartus buvo pasisakiusi, jog leidimas yra teisėtas. Paskutinį kartą tokias savo išvadas inspekcijos Vidurio Lietuvos statybos valstybinės priežiūros departamentas buvo pateikęs pernai liepą, atsakydamas į pilietinės iniciatyvinės grupės „Išsaugoti „Garsą“ skundą.
Teismas iki šiol nėra priėmęs sprendimo dėl statybos leidimo galiojimo stabdymo.
Panevėžio savivaldybė tvirtina SEMC nelaidojanti ir įsitikinusi pergale teisme.

Komentarai

 • turėsime dar vieną akmenį po kaklu, kaip ,,Cido’areną. Ar nebėra kur pinigus dėti? Autobusų stoties neturime, trūksta automobilių stovėjimo aikštelių, gal ne visada būsime ,,runkelynu“.

  • koks akmuo po kaklu yra cido arena tai labai gerai matosi ypac per vasario 16 ar kovo 11 renginius, kai ner kur atsisesti, nes sale pilna, o va uz tai kad krepsinio susirenka ziureti 300 o ne 3000 tai geda turetu buti miesto zmonems, nes savo komanda reikia palaikyti kaip ta daro kaunas ,vilnius ir klaipeda,

  • Runkelynas ir būtume tuo atveju, jei neturėtume nei arenos, nei SEMC, nei baseino ir tt. Pagal jūsų logiką tai geriausias kelias miestui būtų daržai, karvutės ir graži autobusų stotis, kad norėtųsi išvažiuoti ir niekada nebegrįžti

   • Ar matote, ką prie savo šono priglaudėte?????????????????????????
    Nevėžio apygardoje su juo prakišite.

    • Atsakyti
 • Didžiausias akmuo po kaklu yra tokie atstovai seime ar dar kur bebuvę – nei nuovokos, nei rišlaus sakinio. Apie darbus turbūt ir svajot būtų per drąsu

  • Tai kad nuovokos trukumas kaip tik pas tamsta. Koks finansavimas 2022m toms statyboms??? Aisku kad nulinis. Nugriauti daug proto nereikia,o kad nebus pastatytas kai pandemija kvepuoja I veida-tai faktas daugiau nei aiskus !!!!

 • Kodėl kai kurie geba būti tik prieš. Išsirinkim, tokius, kurie moka būti už – už miestą, už jo atsinaujinimą, už adekvatų elgesį pagaliau

 • ar jau pramušti visi dugnai, ar delegatas į seimą dar turi pasiruošęs kietesnių ėjimų?

 • Lietuva ant ekonomines krizes slenkscio cia sumaste milijonus praplaut musu meras… Savo kieme tegul semc stato salink rankas nuo Garso.!

  • Atsakyti
  • subinietis tu ne panevezietis, jeibu tau miesto prestizas nerupi. lopetu ir kirviu krastas daba, visur myzaklines ir myzalu smarve, bamabaliniai trinasi visur … kur kulturingam zmogui detis? in Romantikoa restarana ar i papuvusi koncervu??

 • Miestui kaip oras reikalingos naujos investicijos, 8mln. ateina į miestą niekaip nesuprantu, kaip galima taip nekęsti savo miesto

  • Tai savo namą nusigriauk, ar butą parduok vardan miesto. Įrodyk savo meilę Paneveziui.

   • Atsakyti
   • pats ko pardavei? a šikpopieriaus prisipirkjai,, ka teip viduriuoji če?
    gudrus pakalbet

 • Šlykštokas tipas tas matelis: tipo nieko nežinau, bet jei ne konservai sugalvojo tai reikia drausti. Ir dar mat meno žinovas. Nejuokink.

  • Tamsta bailys, kitus įžeidinėjat pasislepes,

 • Kam ta nauja autobusų stotis, kad senąją pasiimtų viešbutukui vienas iš nekilnojamojo turto savininkų ,esantys kaiminystėje? Dėl to ir yra labai užsidegę statyti statyti.. kad liktų senasis pastatas nuosavų namų arsenale. Agri nematote ???

  • Bent pati suprantat, kokią nesąmonę parašėt? Kodėl žmonėms kartais atrodo, kad savo nenuovoką reikia išrašyt komentaruose?

 • KT „Garso“ griovimo istorija irgi panašiai kurpiama , nes ten jau tiesiogiai pinigėliai byrės … O kaip buvo su mėsos kombinatu ? Kas jį griovė ar žinote, pasiteiraukite ? Tapo ne beturčiai, o labai turtingi nes įsigijo daug turto , kurie tik pasvajoti gali ? Ir vilos poilsinės netoli Baltųjų Lokajų ežerų krypčių ar nuosavi nekilnojamieji … pušynuose …???? O kam to griovimo reikia , gal eiliniam panevėžiečiui, kuris, galimai, iš viso nieko apie tai nėra girdėjęs ? Neviešinama , daug kas slepiama nuo visuomenės .

  • nu zinoma kad mesos kombinato griuvesiai buvo zymiai geriau nei dabartine sutvarkyta teritorija, juk kiek sentimentu kele istorinis mesos kombinato pastatas , o va nuverte nieksai, aplinka sutvarke, tu ne balandis tu …………..

   • Atsakyti
 • Visaip būna, bet šiuo atveju Seimo Narys- šaunuolis. Yra reikalingesnių vietų, kur 3 milijonus padėti, negu griovimui skirti. O menų centras, manau, tik priedanga dideliam verslo statiniui, kuriame liks tik viena menininko dovana- kepurė.

  • tie 3 mln niekur kitur negali būti padėti – jie skirti šitam projektui. Jei nebus vykdomas projektas, tie pinigai išeis iš Panevėžio. Nereikia miestui investicijų? Nereikia menininkams ir mums patrauklaus menų centro? Bet reikia seimanarių be nuovokos? Va dėl to ir sėdėjo panevėžys uodegoj šitiek metų…

   • Kiek kartu apsilanket milesto kulturos istaigose? Pagal lankytoju statistika, nemanau, kad biciulis didelis, tad remti miesto pagrindinio turisto kliedesius – atrodot apgailėtinai..negi 80 t gyventojų ne argumentas, kad dar vieno monstro tikrai nereikia, net ir už labdaringos pinigus

   • O ,Tamsta To, žinote, kiek reiks milijonų pastatymui, juk tie 3 tik nugriovimui to , kas dar stovi su stogu ir po juo dar vyksta renginiai. Daug statinių nenugrautų , bet tuščių. Tai jiems reikia prašyti lėšų, skelbti konkursus. Įsigylinkit į numatyto statinio paskirtį…. menui tik maža dalelė…

 • Broniau Broniau…

  • Atsakyti
 • 4 metai seime ponas broniau, kur tas fantastinis idirbis ir nauda miestui, jus juk rinktas vienmandateje, gal ivardysit ka gero nuveikete miestui ir jo zmonems, z,paskevicienes straipsneliu pilanciu purvo ant bet ko kas mieste juda kaip jusu darbo neuzskaitau (nors si atsiprasant ,,zurnaliste“ dirba tik jums), sekmingai pila pamazgas savo strapniuose, ziuriu jum ir nera svetimas toks darbas, rasineti straipsnelius nera seimo nario darbas, gaila bet per 4 metus sedejimo seime jus to nesupratote,
  dabar del SEMC , didelio objekto statyba sukuria darbo vietas ir veliau kuria gerokai didesne pridetine verte nei senas kino teatras, tuo labiau, kad intensyviai yra meluojama, kad nekomercinis kinas yra naikinamas -tai melas ir visi kas domejosi nauju projektu ta zino, taip fanatiku gaujai ,kuri negali gyventi be sovietinio kvapo visur ir visada atsiras gresmes, sapnuosis atkatai, zemes sklypai ir panasi paranoja, jai norite matyti Panevezi kaimu, tai puiku, nerenovuokim aiksciu, nestatykim nauju pastatu, nedarykim nieko , ka beje sekmingai dare koncervatoriu valdzia musu mieste, o as noriu gyventi normaliame, siuolaikiskame mazame bet europietiskame mieste, todel manau jai yra galimybe sukurti nauja produkta , tai ta ir reikia daryti, o jus kaip seimunas turetumte padeti o ne kurti samokslo teorijas

 • Kažkodėl šitas „susirūpinimas“ man primena kitą „susirūpinimą“, kuris aprašytas Knygoje: „ Šešioms dienoms belikus iki Velykų, Jėzus atėjo į Betaniją, kur gyveno jo prikeltasis iš numirusių Lozorius. Ten buvo jam iškeltos vaišės. Morta tarnavo, o Lozorius kartu su svečiais vaišinosi prie stalo. Paėmusi svarą brangių tepalų iš gryno nardo, Marija patepė Jėzui kojas ir nušluostė jas savo plaukais. Namai pakvipo tepalais. Vienas jo mokinys ¬ Judas Iskarijotas, kuris turėjo jį išduoti, pasakė: „Kodėl to tepalo neparduoda už tris šimtus denarų ir pinigų neatiduoda vargšams?!“ Jis taip sakė ne kad jam būtų rūpėję vargšai, bet kad pats buvo vagis ir, turėdamas rankose kasą, grobstė įplaukas“ (Jn 12)

  • Vat, vat… taip sakė ne kad jam būtų rūpėję vargšai…

 • Kai pagalvoji, kaip nusmukti turi partija, kad net mateliai jai tika…

  • tai žemiau pelkės lygio šiame mieste nusirito kažkieno tai nuvadovauta kažkada buvusi garbinga, o dabar rėksminga partijėlė

   • Atsakyti
 • rinkimai ant nosies, rupintojeliui mateliui neramumas jama , jima jieškot zakabų…gal kas prabalsuos ir vė pri lovio keturiem metam uzpakalius trynt, o ka gero jisai su urbšu padare KONKRETaus miestui gero? a? nugi nieko. NIEKO. tik bajeriukus mėto ir fotkes iš kelionių ,keliauna kai turėtų dyrbt, kai mes tai dyrbam

 • Ale matai kaip čia viskas dėliojasi. Matelis – vis tik dar seimo narys, o aš gi maniau…kad jis seimo bendrabučio seniūnas! Žmogus taip rūpinosi tais bendrabučio reikalais, rūšiavo kam galima, kam ne, taip džiaugėsi savo „atradimais“, net neįtarė, kad NE DĖL TO žmonės jus renka į seimą. Kaip neidomu ir iš kokio bliūdelio ir kur pasislėpę ar NE valgot…Nuvylei Broniau, nuvylei…
  tai prie vienų, tai prie kitų stumdydamasis ieškai geresnės landos į naują seimą?
  Su tokiu „coronišku“ nihilizmu, su tokiu pasišlykštėjimu savo miestu! Turbūt labai sunku gyventi, nelinkint kitiems Gero!
  p.s Būk supratingas, nebenešiok tų seimo „pakištukų“ įvairių viešų iškilmių proga… kaip kokiais sovietiniais laikais…

 • Matelis nenuvylė, nebuvo dėl ko. Nuo pat pradžių buvo aišku, kad tuščia vieta ir populistas, su vienais į seimą atsigrūdo, dabar su kitais tikisi išplaukt. Nieko neišeis, panevėžiečiai kuo toliau tuo labiau atskiria grūdus nuo pelų.

 • Kaži kaip čia bus, rinkėjai matė, kaip Matelis karantino metu karantinėjo. Laiką Žaliojoje girioje ir pelkėje dar bandė pasislėpti, ir vis fb savimi gamtos fone gėrėjosi. Geriau būtų ant kampo kur rožyne pastovėjęs, kaukes padalinęs senjorams

 • O be garso griovimo neapseina musu savivaldybė?? Panevezy jau vietų nebėra kur galima būtų stayti ta plyta? Cia kazkas taip stengiasi labiau nugriauti nei paciu semc kaip projektu. Uz 3mln gali 20sklypu nupirkt tokiam semc betbne uzsispyre garsa griaut uz milijonus… Apgailėtina ir saunuolis seimunas kad kelia klausimas kas cia vyksta po galais..

 • Matelis atkuto,
  rinkimus pajuto…
  Nieks į traukinį nepryma
  tik konservai terbaklyniai…
  Bet ir jiems reik atidirbti
  norint bilietą nupirkti.
  O už tai lankstykis Broniau
  ir naudokis ta korone.
  Reikia pensijos,oi, reikia,
  ns ir laikraščiui jau baigta…

  • Atsakyti
  • Kodėl nesusirinkai tų savo proklomacijų ir straipsnių, kuriuose prieš anuos rinkimus į seimą taip aštriai ėjai prieš konservatorius ir Kubilių ir kurių primėtyta buvo į visas pašto dėželes?? Įsirėminau vieną tokį žiauriai užaštrintą tavo rašytinį pagąsdinimą Kubiliumi ir kasdien pažvelgęs į jį pasikartoju, kad už ką jau ką, bet už tokį skūrą išsivertėlį kaip Matelis tai niekada nebebebebebebebebebebebalsuosiu.
   O Matelio kova prieš SEMCą – tai yra grynas pasiskėryčiojimas iš menkavertiškumo ir nuojautos, kad antras kartas šiam ponuliui nebepaeis.

 • Turi Panevėžys du seimūnus ir abu labu – Panevėžio priešai.
  Nei naujos stoties, nei SEMCo, nei pigesnio šildymo, nei ….. nieko nieko jiem nereikia.
  Mano senelė sakydavo: ,,Nebežino blusa kaip spardytis, kai ant aksomo užšoka“.

  • Atsakyti
  • Fantastika!

   • Atsakyti
 • VEIDĄ SAVO TIKRĄ PARODEI…

 • Matelis pats išsibaudavo iš seimo rinkimų. Dėkui. Nebereiks gilintis į jo kalbas. Man jis kaip politikas sunyko.

 • Niekaip nesuprantu…Čia mes rinkome šitą keistą veikėją, kuris prieš miestą, prieš miestui skiriamus pinigus. Gal nesupratau kažko? Mes jį rinkom, kad puinigus nuo miesto nuiminėtų? Ką šitas veikėjas nuveikė? Gal kas žino? Ką jis gero miestui davė, iškovojo? Ką nuveikė vardan Panevėžio ???

  • Atsakyti
 • Velnio ta semc niekam jo nereikia.. Geriau gatves tegul tvarko, cigonyna isvaiko is autobusu stoties, mieste yra daugiau sriciu kur reikalingas renovacijos ir darbai… Kiek diskusiju del milijoninio projekto kuriame zada skulpturas ir paveikslus demonstruoti…oho ideja panevezieciams tada tikrai sotus busim visi. Cia spjuvis i daugiavaikes seimas kurios laukia metus soc busto ir valdzia nepadeda niekuom bet randa kur milijonus prakist.. Slykstu!!!!

  • Atsakyti
 • Jei tau nereikia, tai nereiškia, kad kitiems nereikia. Esi runkelis, kaip ir Matelis. Šlykstu, tikrai.

  • Atsakyti
 • Betgi Stasys Eidrigevičius dėl nesutarimų su Panevėžio savivaldybe nebeduoda savo vardo šitam meno centrui.. Žurnalistė galėjo pasidomėti, kaip merui Račkauskui sekasi derėrėtis su menininku. O jei nesiseka, tai kieno vardu vadinsis ta „plyta“ Garso vietoje? Ir finansavimo tikriausiai reikės ieškot iš naujo… Panašu kad straipsnis rinkimų proga užsakytas ir į vienus vartus..

Rodyti visus komentarus (45)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų