Dėl vietinės įžymybės po savo kiemą vaikšto su šalmu

Dėl vietinės įžymybės po savo kiemą vaikšto su šalmu

Ekstravagantišku Panevėžio akcentu galėjęs tapti neeksploatuojamas vandens bokštas Aldonos gatvėje vėl pardavinėjamas, o po savo kiemą su šalmais vaikštantys kaimynai meldžiasi, kad naujas šeimininkas spėtų užbėgti nelaimei už akių.

Kristaus Karaliaus katedros pašonėje Aldonos g. 12A numeriu pažymėtas 32 metrų aukščio iš tolo matomas bokštas nuo seno tapęs savotiška šios miesto dalies vizitine kortele. Bet arčiausiai jo įsikūrusiems gyventojams toks statinys jau dešimtmetį kelia rimtą baimę.

Iš didelių planų turėjusio, bet jų neįgyvendinusio privataus asmens bokštą prieš pustrečių metų nupirkus naujiesiems savininkams, gyventojai kūrė vizijas, kuo galėtų atgimti jų betoninis kaimynas monstras. Dabar jis vėl pardavinėjamas – už maždaug 190 kv.m. bokštą prašoma tiek, kiek Panevėžyje kainuoja vieno kambario butas.

Visą straipsnį skaitykite kovo 16 dienos (antradienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Galerija

Komentarai

  • Nu aš va tokiu pirkėju nesuprantu, vieni nusipirkai nieko nedaro, kiti kvailiai irgi nusiperka prisifantazuoja visokiu nesamoniu ir paskui vėl parduoda nieko nepadare! Jei nesiruošiate kažka daryti, tai ir nepirkite tu pastatu! Idiotai jus!

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų