Dėl netvarkos sustabdė „Ūkininko rojaus“ veiklą

Dėl netvarkos sustabdė „Ūkininko rojaus“ veiklą

Panevėžio valstybinės maisto ir veterinarijos tarnyba sustabdė UAB „Ūkininko rojus“ veiklą. Toks sprendimas priimtas po planinio patikrinimo, per kurį nustatyta šiurkščių higienos pažeidimų.

Smėlynės gatvėje įsikūrusi įmonė vykdo didmeninę prekybą maisto produktais.

Inspektoriai nustatė, kad produktų sandėliavimo patalpos buvo nešvarios, netvarkingos, vietomis ištrupėjusios grindų plytelės. Valymo inventorius laikytas netvarkingai, nebuvo paskirtos vietos valymo, dezinfekavimo priemonėms sudėti, nepildyti registracijos žurnalai, nebuvo registruojami šalutiniai gyvūniniai produktai, neveikė tualetas.

Dėl pažeidimų įmonės veikla laikinai sustabdyta. Ją bus galima atnaujinti tik pašalinus visus trūkumus ir pakartotinai patikrinus.

Panevėžio valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos viršininkas Valdemaras Kontautas sako, kad šiemet tai pirma įmonė, kurios veiklą teko stabdyti dėl rastos netvarkos. Jo teigimu, ši bendrovė mieste turi ne vieną parduotuvę ir tai vienoje, tai kitoje vis aptinkama pažeidimų, tačiau būtent šioje vietoje, kur užsiimama didmenine prekyba, jų rasta pirmą kartą.

„Teisinamasi labai didele darbuotojų kaita, tačiau tai nuo atsakomybės neatleidžia“, – „Sekundei“ teigė V. Kontautas.

Dėl nustatytų pažeidimų įmonei gresia ir bauda.

Galerija

Komentarai

  • Tą kontorą reikėjo senai uždaryti. Amžinai smarvė, lenkų šūdai virtinose. Geriau jau iki lenkų nulėkti, ir to geresnės prekės.

  • O įdomu, kodėl didelė darbuotojų kaita? Rado pasiteisinimą…

    • Atsakyti
  • Darbdaviai tikriausiai priėmė dirbti žmones be atrankos. T.y. tuos, kurie sutiko dirbti už minimaliausią atlygį.

  • As ten pati dirbau. Mete Neringa visus darbuotojus kurie jei nepatiko. Apkaltindavo kuom nors ir dar norejo trukumus man ir mano kolegai prirasyti. Mes nesutikome ir grasinome veterinarija tai issigando ir sumokeje alga paliko ramybeje. Plius jie veza i cicinsko kavine sugedusias darzoves, mesa. Nieko nemeta lauk.

Rodyti visus komentarus (4)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų