P. Židonio nuotr.

Dėl modernaus stadiono verda aistros

Dėl modernaus stadiono verda aistros

Priemiestinės Dembavos centrinėje aikštėje už rajono biudžeto lėšas planuojamas statyti modernus futbolo stadionas su sporto aikštynais bei vaikų žaidimo aikštele nenustoja kurstyti aistrų.

Kai kurie vietiniai būgštauja, kad turėdami europinius standartus atitinkantį statinį, dembaviškiai gali net nepatekti į jį, nes stadionas tarnaus miestui, galbūt ir visai Lietuvai.

Idėja Dembavoje, šalia Guobų gatvės įrengti futbolo stadioną gimė dar prieš porą metų. Jo statyboms tikėtasi gauti valstybės lėšų.

Valstybei atsisakius finansuoti statybas, rajono Savivaldybė pasirengusi jį statyti už biudžeto pinigus. Skaičiuojama, kad tam gali prireikti pusės milijono eurų.

Visą straipsnį skaitykite spalio 26 dienos (trečiadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Komentarai

  • nu , zinoma kad dabartine futbolo aikste zyyyyyyymiai geresne,kam jum naujas ir sitas dembaviskiam bus gerai, mane tai stebina zmoniu poziuris, siulo pastatyti nauja stadiona, patiem nekainuos nei cento, ir prasideda mes i ji nepateksim, musu neileis , nebus kur karviu ganyti)))))

  • dadesiu dar ,pagal tokia logika tai dembaviskiam ir ekrano mariu teritorijos matyt nereikejo sutvarkyti, nes juk dabar 100 000panevezio gyventoju tem tur but pakrantes nugule, nebus kur vietiniam triukiku issikalbti

  • tai gali piniavoje statyti ten niekas nepriestaraus

  • Pilna mieste tu stadijonu tik zaiskit bet cia visai kiti dalikai pasidomekit ir beto salia givenamuju namu ne vieta stadijonams.

    • geriau pora alubariu, pagal tavo logika tai reikia ir krepsinio arena nuversti, nes salia gyvenamuju namu kvartalo pastatyta, o draugystes stadionas tai is viso,,, prie slaugos ligonines ,privalomai griauti, o stadiona statyti kokiu 30 km nuo miesto zaliosios miske, kad vaikai i treniruotes su taksi vazinetu,

  • Labai nusišnekėjai Tomazai, stadionas gal ir reikalingas, bet ne toje vietoje. Visu pirma daugeliui patogumui panaikins įvažiavimą Svajonių gatve į kiemus, tai apsunkins judėjimą automobiliu bei sumažės stovėjimo vietų, nes vakarais automobiliu buna pristatyta pilna gatvė. Antra stadionas veiktu tik šiltomis dienomis, nes šaltomis dienomis jis bus nereikalingas. Trečia vasaros dienomis triukšmo lygis tarp gyvenamu namų padidėtų, tad gyventojams jau nebebūtų malonu klausytis pastoviai ten trukšmaujančiu paaugliu. Ketvirta jaunimas vakarais ir naktimis pradėtų rinktis ir ten pastoviai sėdėtų ir trintusi, kas geria, kas rūko, svarbu vieta yra pasisėdėti, nes kur dabar yra padaryta vaikų žaidimo aikštelė, ten renkasi pastoviai jaunimas, o jauni tėveliai su vaikais nebeina ten, nes jaunimas užima vieta. Kitas dalykas man neaiškus ten planuojamas stadionas, krepšinio aikštelė ir teniso kortai ar bus aptverta viskas tvora, kad niekas neišgriautu, ar galės paprastas gyventojas ateiti ir žaisti, kitas klausimas ar nebus taip, kad ateini žaisti, o ten atvažiuoja kažkokia komanda ir tau sako tu eik namo, nes mes turime treniruotis, taigi kam gi visa tai yra daroma? Ar patiems gyventojams? Ar S. Dambrausko ir kitoms komandoms treniruotis, kad nereikėtų nuomotis salės ar aikštės? Juk tikrai ne gyventojams daroma!

    • Pritariu visoms mintims Tomazui

  • tai ferdi kokios bedos, perkeliam statybas i piniava jai jau dembaviskaim viskas taip baisu bus ,pirmyn i piketa po savivaldybes langais, sukelk dembavos gyventojus ir uzblokuosi projekta kokiem 5 metam, del panasiu mastytoju miesto autobusu stoti buvo neimanoma nauja pastatyti, o jaunimo tai geriausia issaudyti kaip sakant nera jaunimo ir nera problemos)))

Rodyti visus komentarus (8)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų