P. Židonio nuotr.

Dėl kompensacijų rikiuojasi į eilę

Dėl kompensacijų rikiuojasi į eilę

Nors šildymo sezonas dar neprasidėjo, panevėžiečiai jau apgulė miesto Savivaldybės Socialinių reikalų skyrių, prašydami kompensacijų už šildymą ir karštą vandenį.

Tokiu metu Socialinių reikalų skyriuje dirbantys specialistai visuomet turėdavę daugiau darbo, tačiau šiemet vos spėja suktis. Be išankstinės registracijos atėję panevėžiečiai dabar registruojami vizitui tik gruodžio mėnesiui.
Socialinių reikalų skyriaus koridorius vakar buvo sausakimšas.

Eilėje laukiantys senjorai Laima ir Vytautas pasakojo kompensacijos atėję prašyti pirmą kartą. Apie tokią galimybę jie išgirdę per įvairias žiniasklaidos priemones. Tačiau pensininkų porai taip ir liko neaišku, ar jiems priklauso kompensacija ir kokia.

„Mus užregistravo tik gruodžio 23 dienai. Ko gero, kompensacijas gausime atgaline data. Bet net ir Savivaldybėje nesulaukėme atsakymo, kokia ta kompensacija mums priklausytų“, – pasakojo Laima.

Panevėžio savivaldybės Socialinių išmokų poskyrio vedėja Zita Ragėnienė patvirtino, kad panevėžiečių susidomėjimas galimybėmis gauti kompensacijas už šildymą ir karštą bei šaltą vandenį išties išaugęs.

Prašymus jas gauti skyrius pradės priimti nuo spalio mėnesio. Šiuo metu atvykusieji tik registruojami vizitams. O jų laikai sparčiai tirpsta – eilės susidariusios jau iki gruodžio pabaigos.

Visą straipsnį skaitykite rugsėjo 22 dienos (ketvirtadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Komentarai

  • vietoje meškerės-dalinama žuvis.. juk internetu tam sugaištamas vos pusvalandis..

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų