I. Stulgaitės-Kriukienės nuotr.

Šventinis savaitgalis: šimtai nubaustųjų, tūkstančiai apgręžtųjų

Šventinis savaitgalis: šimtai nubaustųjų, tūkstančiai apgręžtųjų

Penktadienį iki vidurnakčio policija ir jai talkinančios institucijos apgręžė 1971 į kitas savivaldybes vykusį vairuotoją, dėl karantino reikalavimų nesilaikymo nubausti 235 žmonės, BNS informavo Policijos departamento atstovas Ramūnas Matonis.

Iš 235 žmonių, nubaustų už karantino reikalavimų nesilaikymą, 129 gavo baudas už daugiau nei vieno šeimos ūkio kontaktus, 12 nubausti už judėjimo tarp savivaldybių draudimo pažeidimus, 14 – dėl šventinių vakarėlių organizavimo, 50 – dėl būriavimosi ir buvimo transporto priemonėje daugiau nei dviem asmenims, 27 – dėl kaukių dėvėjimo.

R. Matonio teigimu, kiekvieną parą dirba beveik 2 tūkst. policijos pareigūnų, o jiems padeda apie 450 šaulių, karo policininkų, pasieniečių, viešojo saugumo tarnybos pareigūnų, policijos rėmėjai.

Siekiant suvaldyti koronaviruso plitimą, Vyriausybė iki sausio 3 dienos uždraudė judėjimą tarp savivaldybių be būtino reikalo. Masiškai tikrinti vykstančius automobilius policija nutarė savaitgaliais ir švenčių dienomis.

Nuo gruodžio vidurio, kai buvo įvestas judėjimo draudimas tarp savivaldybių, kontrolės postuose pareigūnai apgręžė per 33 tūkst. transporto priemonių. Beveik 16,5 tūkst. automobilių buvo apgręžti per ilgąjį Kalėdų savaitgalį.

Žmonėms keliauti galima darbo tikslais, vykstant pas gydytoją ar į laidotuves. Automobiliu gali važiuoti ne daugiau dviejų asmenų arba drauge gyvenantys asmenys.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų