I. Stulgaitės-Kriukienės nuotr.

Dėl kakučių – prie gėdos stulpo

Dėl kakučių – prie gėdos stulpo

Didžiulį ažiotažą žiemą surengtu performansu, pavadintu „Kakalų pavasaris“, sukėlusi Panevėžyje žinoma fotomenininkė šįkart dėmesio centre atsidūrė dėl savo šuns, reikalą atlikusio Laisvės aikštės gėlyne. Tokį vaizdą matę panevėžiečiai nuotraukas patalpino socialiniame tinkle ir kilo didžiulė pasipiktinimo banga. Visgi istorijos pabaiga ne tokia, kaip liudininkams pasirodė – fotomenininkę „reabilitavo“ aikštėje įrengtos kameros.

Nemalonaus vaizdo Laisvės aikštėje liudytoja tapusi panevėžietė praėjusį penktadienį su bičiule apsilankė „Dūdų vasaros“ koncerte Dailės galerijos kiemelyje, o vakarą nusprendė užbaigti maloniu pasisėdėjimu vienoje iš aikštės kavinių.

Tačiau prie staliuko lauke prisėdusių draugių nuotaika greitai subjuro. Joms prieš akis jauna pora šunį ant pavadėlio atvedė tiesiai į gėlyną, o šiam atlikus didelį reikalą, pasak panevėžietės, porelė nuėjo taip ir nesurinkusi, ką jų keturkojis paliko tarp gėlių.

„Draugę net supykino nuo tokio vaizdo, o buvom ką tik užsisakiusios vakarienę. Abu šuns savininkai matė, ką jų keturkojis daro gėlyne, tačiau abu apsimetė besigrožintys aplinka. Kai šuo baigė, už pavadėlio jį tiesiog ištraukė iš to gėlyno ir nuėjo“, – pasakojo panevėžietė.

Ji sako pasibaisėjusi tokia nepagarba tiek aplinkiniams, tą vakarą gausiai susirinkusiems į Laisvės aikštę, tiek gėlynų prižiūrėtojams.

Pamaniusi, kad neatsakingus keturkojų šeimininkus geriausia pamokyti viešumu, panevėžietė pasakoja išdrįsusi prieiti ir porą nufotografuoti.

Nuotraukas, kuriose užfiksuota pora ir gėlyne tupintis šuo, įkėlė į socialinį tinklą.

Nuotraukų autorei ėmė plaukti žinutės, kad jos nufotografuota moteris – Panevėžyje žinoma fotografė Andrėja Linkauskienė, pasivadinusi AnDrea.

Visą straipsnį skaitykite liepos 21 dienos (ketvirtadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Komentarai

  • na gal kiek per garsiai skamba ,,zinoma fotomenininke“)))))

  • Šaunuolė,kad išdrįsot viešinti

  • bent aikste palikti tik zmonems.Sunims isvedzioti yra daugybe vietu,,kad ir takas i skaistakalni,pievos aplink,tik reikia netingeti.

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (3)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų