Šviečiantis kalėdinis žaisliukas tapo panevėžiečių traukos vieta, tačiau dėl elektros nuotėkio jau nukentėjo ne vienas keturkojis.

Dėl elektros gedimo kalėdinė dekoracija virto spąstais keturkojams

Dėl elektros gedimo kalėdinė dekoracija virto spąstais keturkojams

Pirmadienį į šventiškai pasipuošusią Panevėžio Laisvės aikštę su šuneliais užsukę gyventojai patyrė nemenką išgąstį. Viena iš puošmenų, tarp fontanų įkurdintas šviečiantis kalėdinis žaisliukas kai kuriuos panevėžiečių atsivestus keturkojus nukrėtė elektra.

Vieni lankytojai taip ir liko nesupratę, kodėl jų augintiniai, prisilietę prie dekoracijos, pradėjo cypti ir kaukti, bet buvo ir tokių, kurių šuneliams netgi skubiai prireikė veterinaro pagalbos.

Vėliau paaiškėjo, jog dėl nežinia kokių priežasčių dekoracijoje įvyko elektros nuotėkis. Žmonės jo nepajuto, tačiau keturkojus nutvilkė jiems ganėtinai stipri elektros srovė.

Panevėžio miesto puošimu besirūpinančios įmonės „Adam Decolight“ pardavimų vadovo Vaido Jasaičio teigimu, apie tai, kad kalėdinis žaislas galimai yra nesaugus ir jau nukentėjo ne vienas šunelis, įmonė informuota dar pirmadienio vakarą. Dekoracija tekėjusi elektros srovė iš karto buvo išjungta, tačiau kažkokiomis mistinėmis aplinkybėmis ir vėl įjungta. Antradienį čia jau darbavosi specialistai.

„Ieškome, dėl ko įvyko elektros nuotėkis. Tikimės, kad antradienį vakare dekoracija ir vėl švies. Pirminė priežastis – mechaninis pažeidimas. To chuliganizmu negalėčiau pavadinti, nes tokiu atveju būtų sugadintas ir pats žaisliukas“, – sakė V. Jasaitis.

Jo teigimu, dekoraciją nušviečianti elektros srovė jokio pavojaus žmogui nekelia. Tačiau gyvūnai yra gerokai jautresni, todėl net ir menkiausias elektros nuotėkis jiems gali būti pavojingas.

„Galiu patikinti, kad tiek vaikams, tiek suaugusiesiems dekorocija yra saugi. Žmonės net nepajuto, tačiau gyvūnai sureagavo jautriau. Tik pašalinę gedimus, įjungsime elektrą ir dekoracija vėl švies“, – patikino V. Jasaitis.

Komentarai

 • Nuostabiai gražiai papuošta Laisvės aikštė. Fantastika.

 • Man labai labai estetiškas mūsų mylimo miesto papuošimas. Toks elegantiškas. Tikrai labai skoninga ir labai gražu. Kasdien einu pasivaikščioti. Dėkui dailininkams, architektams, dizaineriams. Visai didelei komandai, nes iš karto matyti, kad ne vieno žmogaus toks didžiulis geras darbas padarytas. Esu sužavėta iki giliausio jaudulio.

 • Tai jau tikrai miesto centras NUOSTABUS! Ačiū šito grožio kūrėjams.

  • Atsakyti
 • O šuniukai galėtų pasiusioti ir kitoj vietoj.. ar taip nemanot?

  • Teisingai, pritariu. Nebeįmanoma net praeiti dėl tų šunų, vis lenda prie kojų, prie krepšio, o jų savininkai tikina, kad nebijokite, nieko nedarys. Tiesiog nemalonu, iš kur žinoti, kad neatsiras noras įkąsti. Gyvūnas vis tik yra gyvūnas – kur garantija, kad nenukentėsi. Kaip IšAUŠKŠTINAMI tie šunėkai–aukščiau už žmogų…

   • BENT JAU ŠVENČIU METU, KAI AIKŠTĖJE ŽMONĖS NORI PASIDŽIAUGTI GROŽIU, KAI DAUG VAIKŲ IR MIESTO SVEČIŲ, TURĖTŲ BŪTI DRAUDŽIAMA VEDŽIOTIS ŠUNIS. O PIRMIAUSIA SĄMONINGUMĄ TURI RODYTI VALDŽIOJE ESANTYS ŽMONĖS. AŠ LABAI MYLIU GYVŪNUS, BET MAN NET NEATEITŲ Į GALVĄ MINTIS VEDŽIOTIS SAVO IŠPUOSELĖTUS ŠUNIS PO MIESTO CENTRA….

  • O iš kur jus sprendžiate kad ten šunys eina sysioti??? Nei vienas šuo, žmogus ar koks gyvūnas nebus nutrenktas jei sysiotu ant pliku laidu. Yra labai nemažai tyrimu padaryta. Galite susirasti Google. O tiems kurie manote kad šunims ne vieta laisvės A ar kur kitur tai aš jums pasakysiu, kad jums ne vieta šioje žemėje. Apgailėtina.

  • Prie ko čia sysioti? Toks jausmas, kad šunys eidami tik tai ir daro. Mamos vaikus vidury aikštės numyždina ir niekam netrukdo. Straipsnis ne apie tai, kad Jums šunys nepatinka. Šunis ne sysiojančius, o einančius krėtė ir krėtė smarkiai. Dekoracija buvo nesaugi. Tikiuosi sutvarkė tinkamai. Dėl grožio visiškai pritariu visiems gyrusiems. Aikštė atrodo puikiai, bet net grožis turi būti saugus

 • Ten kur masiškai lankosi žmonės-šunims ne vieta.Jums jis draugas.Kitiems jis šuva,kurio žmogus bijo.Ir nėra ko čia pykti,kad kai kas nemėgsta šunų.O dėl srovės…kažin ar kas piktybiškai to nepadarė. Man tai juokingiausia,kad vienas ne labai populiarus Panevėžio politikas pozavo nuotraukose.Pats nesugalvoja ir nepasiūlo nieko.O tik kritikuoja kitus.

 • GRAŽI, BE GALO GRAŽI MIESTO PAGRINDINĖ AIKŠTĖ. BŪTINA JĄ PASAUGOTI VISIEMS, NET IR TIEMS, KURIEMS BE ŠUNIUKO PRITRŪKTŲ ORO.
  JUK YRA VIETŲ, KUR TIESIOG NETINKA ŠUNĖLIUKAI.
  AČIŪ UŽ GROŽĮ

 • Tai jau Tiesa su tais šunimis- lenda,uosto.Gyvulys dantų nepaprasys-ikas ir ką tu jam?

Rodyti visus komentarus (11)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų