P. ŽIDONIO nuotr.

Kaukės nedėvėjęs panevėžietis užsidirbo baudą

Kaukės nedėvėjęs panevėžietis užsidirbo baudą

 

Dėl apsauginių nosį ir burną dengiančių veido kaukių nedėvėjimo pirmadienį nubausti du žmonės.

Policijos departamento atstovė spaudai Revita Janavičiūtė antradienį informavo BNS, kad protokolai surašyti Panevėžyje ir Utenoje.

Panevėžyje asmeniui skirta pusė minimalios baudos – jis nedėvėjo kaukės vaistinėje. Tuo metu Utenoje asmuo kaukės nedėvėjo kavinėje ir buvo neblaivus – jam skirta 1 tūkst. eurų bauda.

Dėl saviizoliacijos pažeidimų pirmadienį nubausti keturi žmonės – vieną protokolą surašė policija, likusius – Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnai.

Administracinių nusižengimų kodekse numatyta, kad dėl privalomų nurodymų nesilaikymo gresia nuo 500 iki 1,5 tūkst. eurų baudos, juridiniams asmenims – nuo 1,5 iki 6 tūkst. eurų baudos.

Saviizoliacijos privalo laikytis žmonės, atvykę iš šalių, kur sergamumo koronavirusu rodiklis ne mažiau kaip 16 atvejų 100 tūkst. gyventojų.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

 

Komentarai

  • o jums neatrodo kad cia zmogaus teises pazeidimo

  • O jums neatrodo kad cia zmogaus teisiu pazeidimas.

  • nu ir kas jei tai ir atrodo kai kam.Čia yra policine valstybe irjiai reikalingi pinigėliai.Todėl visi privalo mokėti,mokėti mokėti ir nesiskusti ar tu gal nepiktybiškai tiesiog pamiršai todėl mokėk nes yra prigimtinė teisė mokėt imokėti moketi nes esi tik runkelis ir esi kaltas

  • sutinku,kad policine…,pistoletus dovanoja…

Rodyti visus komentarus (4)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų