Deividas Labanavičius: „Savo darbais būkime verti iškovotos laisvės“

Deividas Labanavičius: „Savo darbais būkime verti iškovotos laisvės“

Vasario 16-oji – išskirtinė diena mūsų tautai ir valstybei, mūsų mylimam Panevėžiui. Daugiau kaip prieš šimtą metų apginta Lietuvos nepriklausomybė mums buvo įteikta kaip neįkainojama Laisvės dovana. Priėmę ją, įsipareigojome būti ne tik dėkingi, bet ir labai atsakingi. Todėl mums patikėtą valstybingumą kiekvienas turime stiprinti savo išmintimi ir nuoširdžiais darbais.

Jausdamas asmeninę atsakomybę už savo miestą ir visos šalies ateitį, priėmiau sprendimą siekti  Panevėžio miesto mero posto. Į šiuos rinkimus einu užtikrintai žinodamas, ko siekiu ir ką galiu duoti žmonėms.

Siekis matyti augantį ir klestintį Panevėžį prasidėjo nuo šeimos. Sukūręs gražią ir tvirtą šeimą, kurioje drauge su žmona auginame dvi sveikas ir nuostabias dukrytes, savo energiją ir politinius sprendimus priimu atsižvelgdamas pirmiausia į vaikų ir jaunimo vystymo, tobulėjimo, sveikos gyvensenos, vertybių išsaugojimo ir saugumo užtikrinimą. Mano ir Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos kolegų Seime prioritetai yra tradicinės šeimos, lietuvių kalbos išsaugojimas, pagarba kitokią nuomonę turinčiam. Seime neleidome dekriminalizuoti narkotikų, vaikams turėti galimybę be tėvų sutikimo pasikeisti lytį, stengiamės išsaugoti tradicinės šeimos sampratą.

Įvertindamas visuomenės senėjimą, labai stengiuosi Panevėžyje išlaikyti jaunimą. Man labai svarbu, kad jaunoji karta domėtųsi mokslu, suprastų jo naudą. Noriu, kad ir mano dukrelės, baigusios mokyklą, galėtų rinktis aukštojo mokslo studijas Panevėžyje ir su savo žiniomis liktų gyventi, dirbti ir čia kurti šeimas. Džiaugiuosi, jog mano įdėtos pastangos į modernių technologijų centro STEAM atsiradimą Panevėžyje prisideda prie jaunosios kartos pažinties su mokslo inovacijomis, jų vystymosi ir tobulėjimo.

Siekiu, kad mano šeima ir visi miestiečiai gyventų gražiame, jaukiame, patogiame ir saugiame mieste, kad didžiuotųsi esantys panevėžiečiai. Esu ryžtingas ir konkretus žmogus. Nesišvaistau pažadais. Esu pasiruošęs dirbti kiekvienam miesto gyventojui, šeimoms, bendruomenėms. Esu už naują kokybę, atvirumą, skaidrumą ir visų miesto gyventojų bendrystę, kuriant patogų, jaukų miestą jame gyvenantiems ir atvykstantiems svečiams.

Pasitinkant Vasario 16-ąją, sveikinu Jus Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga ir linkiu savo mažais ir dideliais darbais stiprinti meilę Lietuvai ir būti vertiems iškovotos laisvės.

Politinė reklama bus apmokėta iš Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos PK sąskaitos. Užs.Nr. 26364


 

 

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų