D. Labanavičius. Nuotr. O.Posaškova

Deividas Labanavičius: „Metus įprasmina nuveikti darbai“

Deividas Labanavičius: „Metus įprasmina nuveikti darbai“

Sakoma, jog žmogaus gyvenimas matuojamas nuveiktas darbais. Išties, smagu pasidžiaugti, jei mūsų pastangos ir darbai, kuriuos per metus nuveikiame, pagaliau duoda vaisių. Džiaugiuosi matydamas, jog Panevėžio miestas ir toliau sėkmingai auga, vystosi, įgyvendinami ne vienerius metus brandinti projektai. Ypač džiugu, jog mano kuruotas STEAM projektas pagaliau išvydo dienos šviesą. Dar dirbdamas Panevėžio miesto vicemeru, siekiau finansavimo Panevėžio STEAM atviros prieigos centrui, tad išties džiaugiuosi matydamas konkrečius savo ir kolegų darbo rezultatus. Nuo šiol Panevėžio regiono mokiniai turės mokslo ir žinių erdvę, kurioje galės plėsti gamtos, technologijų, inžinerijos, menų ir matematikos mokslų žinias. Tikiuosi, jog šis centras sudomins jaunąją kartą ir paskatins moksleivius domėtis inžinerija, naujausiomis technologijomis.

Taip pat labai džiaugiuosi, jog pagaliau duris atvėrė Panevėžio lengvosios atletikos maniežas. Esu dėkingas, jog prie šio projekto įgyvendinimo ženkliai prisidėjo mano kolegė Seimo narė Guoda Burokienė, praėjusios kadencijos Seimo nariai, Savivaldybės atstovai. Ši atnaujinta sporto erdvė labai svarbi ne tik jauniesiems sportininkams, bet ir visai sporto bendruomenei. Tikiuosi, jog rekonstruotas maniežas paskatins Panevėžio krašto gyventojus sportuoti, o galbūt ir siekti sportinės karjeros aukštumų.

Artėjančių žiemos švenčių proga Panevėžio miesto gyventojams linkiu tikėti savo sumanymais, nebijoti siekti svajonių ir tikslų, sveikatos, ramybės širdyje, artimųjų palaikymo ir šilumos. Jaukių, prasmingų šventų Kalėdų ir sėkmingų Naujųjų metų jums ir jūsų brangiausiems žmonėms!

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų