Davė startą Sveikatos centrui

Davė startą Sveikatos centrui

Panevėžyje beveik tris dešimtis valstybinių ir privačių sveikatos priežiūros įstaigų – polikliniką, šeimos klinikas – vienys naujas darinys – Sveikatos centras.

Panevėžio savivaldybės taryba bendru sutarimu pritarė Sveikatos centro įsteigimui.

Šis naujas darinys vienys 27 mieste veikiančias sveikatos priežiūros įstaigas. Viena jų – Sveikatos apsaugos ministerijai pavaldi Respublikinė Panevėžio ligoninė, penkios priklauso miesto Savivaldybei – poliklinika Nemuno gatvėje, Odontologijos poliklinika, Fizinės medicinos ir reabilitacijos centras, Palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninė bei Visuomenės sveikatos centras. Kitos Sveikatos centro veikloje dalyvausiančios šeimos klinikos yra privačios, pastarųjų – 21.

Teigiama, kad pradėjus darbą Sveikatos centrui, taps aiškesnis paciento kelias miesto sveikatos sistemoje, bus suderinta pacientų srautų valdymo ir paslaugų teikimo priemonių tvarka, bus daugiau kokybiškų ambulatorinių asmens sveikatos priežiūros ir dienos paslaugų gyventojams, užtikrintas geresnis pacientų perimamumas, sklandesnis informacijos apie pacientų sveikatos būklę apsikeitimas, šeimos gydytojai dėl pacientų sveikatos būklės galės iš karto konsultuotis su Sveikatos centre dirbančiais gydytojais specialistais ir kt.

Visą straipsnį skaitykite gruodžio 1 dienos (penktadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų