Skandinaviška kokybė – jau ir Panevėžyje

Skandinaviška kokybė – jau ir Panevėžyje

Arčiau klientų

Tomas Butėnas – UAB Medenis direktorius Tomas Berneckas – UAB Medenis pardavimų vadovas

Daugiau nei penkiolika metų Lietuvoje veikianti bendrovė „Medenis“, prekiaujanti skandinaviška mediena ir jos gaminiais, savo filialą atidarė ir Panevėžyje.

Staniūnų gatvėje 83 (buvusioje „Kauko“ teritorijoje) duris atvėręs padalinys laukia tiek nuolatinių, tiek ir naujų klientų, vertinančių kokybę, ilgaamžiškumą, natūralumą ir patrauklias kainas.

Čia po vienu stogu – viskas, ko gali prireikti namų ir vasarnamių statybai bei apdailai: statybinė mediena, fasado ir lauko dailylentės, terasos lentos, grindlentės ir apvadai, skydai baldams gaminti.

Bendrovės „Medenis“ direktorius Tomas Butėnas pasakojo, jog apie plėtros galimybes buvo svarstoma jau kurį laiką.

Augant klientų ratui, nuspręsta naują parduotuvę-sandėlį atidaryti ir Panevėžyje.

Aukštaitijos sostinė pasirinkta neatsitiktinai – čia ganėtinai išplėtota pramonė, kuri savo veiklai naudoja medienos gaminius.

Panevėžyje įsikūrę vieni garsiausių skydinių ir karkasinių namų gamintojų Lietuvoje, didžiąją dalį savo produkcijos eksportuojantys į Skandinavijos šalis, jau ne vienerius metus renkasi „Medenio“ produkciją.

Be to, itin patraukli ir strateginė Panevėžio vieta – iš čia daug patogiau pasiekti klientus kituose miestuose.

Panevėžyje bus vykdoma tiek didmeninė, tiek ir mažmeninė prekyba.

„Iki šiol savo padalinį turėjome tik Plungėje, nors aktyviai dirbame visoje Lietuvoje. Aukštaitijoje turime daug užsakovų, o per pusę Lietuvos gabenti medieną ir jos gaminius nėra labai patogu, todėl nusprendėme atidaryti padalinį ir Panevėžyje. Iš čia bus galima patogiau aptarnauti klientus visame Aukštaitijos regione ir Vilniaus krašte“, – sako T. Butėnas.

Atšiaurus klimatas užtikrina kokybę

„Medenis“ pirmasis ėmėsi į Lietuvą vežti skandinavišką medieną ir jos gaminius – aukštos kokybės produkciją. Ji importuojama tik iš Švedijos, dažniausiai šiaurinių rajonų netoli poliarinio rato.

Švediška mediena išskirtinė tuo, kad yra itin tvirta, neturi šakų ir sakų – tokia idealiai tinka kokybiškoms statybinėms medinėms konstrukcijoms.

Atšiauriame klimate augantys medžiai formuojasi daug lėčiau, todėl tokia mediena yra patvaresnė, ilgaamžiškesnė, atsparesnė aplinkos poveikiui. O kas svarbu renkantis apdailą –  ir unikaliai gražią struktūrą.

„Švedija turi šimtametes medienos gamybos tradicijas. Per savo darbo praktiką atsirinkome tik patikimus tiekėjus, kuriems taip pat svarbu kokybė ir patenkinti klientai. Tai padeda mums užtikrinti nepriekaištingą kokybę“, – teigė T. Butėnas.

„Medenio“ siūloma statybinė mediena tinkamai išdžiovinta, todėl neskilinėja, nesideformuoja, yra dailiai obliuota. Be to, siekiant medžiagos ilgaamžiškumo, siūloma ir impregnuota mediena. Skirtingai nei kitur, ši mediena impregnuota giliuoju būdu – ne tik paviršinis sluoksnis, o visa. Taip apsaugota ji tampa atspari klimato pokyčiams, įvairiems grybeliams ar puviniui, ji „neskani“ ir graužikams.

Be to, visa mediena kalibruojama.

Grįžtama prie natūralumo

„Medenio“ parduotuvėje laukiami ir tie, kurie planuoja ne tik statytis, bet ir atsinaujinti namus, sodybas, sodo namelius, svajojantys apie jaukią terasą, kurioje galėtų mėgautis gardžiu arbatos arba kavos puodeliu.

Dabartinis vartotojas grįžta prie natūralumo – plastiką keičia tradicinė natūrali mediena. O „Medenio“ parduotuvėje išties gausus pasirinkimas įvairių vidaus ir lauko dailylenčių, lentų terasoms, grindims.

Pasak „Medenio“ pardavimų vadybininko Tado Bernecko, medžio apdailą galima pritaikyti tiek kuriant tradicinius, klasikinius, tiek ir modernius interjerus.

Medis visuomet namams suteikia jaukumo, o neretai tampa tikra puošmena.

Be to, tai praktiškas, ilgaamžis ir lengvai prižiūrimas pasirinkimas.

Pavyzdžiui, medinės terasos grindys džiugins ne tik ilgaamžiškumu, bet ir taps būsto interjero akcentu.

Galima rinktis pušies, eglės ar Sibiro maumedžio medienos lentas ir lenteles. Svarbu tai, kad tiek dailylentės, tiek ir grindų lentos galuose ir šonuose turi išdrožas, tai užtikrina greitą montavimą, o svarbiausia, beveik nelieka atliekų, mažiau reikia tvirtinimo medžiagų.

„Skandinaviška mediena kokybės atžvilgiu neturi sau lygių. Klientas, palyginęs mūsų ir panašių medienos gaminių kokybę, pats supras, kodėl šioji taip vertinama pasaulyje. O švediškos medienos kainos, lyginant su kokybe, net labai patrauklios“, – teigė T. Berneckas.

Išbandyti tikrai verta – parduotuvės atidarymo proga klientų lauks 10 proc. nuolaida visam asortimentui.

„Medenis“ – skandinaviška kokybė jūsų namams!

 

Galerija

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų