Prieš keletą metų savo lėšomis prie pat krepšinio aikštelės automobilių stovėjimo vietų įrengusi odontologijos klinika taip jomis ir nespėjo pasinaudoti – jas užėmė daugiabučio gyventojai bei šalia esančio vaikų darželio darbuotojai bei savo atžalas atvežantys tėvai. P. Židonio nuotr.

Daugiabučių apsupty nori privataus kelio

Daugiabučių apsupty nori privataus kelio

Nuo automobilių braškantys siauri daugiabučių kiemai – tikra bėda ne tik pačių daugiabučių gyventojams, bet ir aplink juos esančių individualių namų savininkams.

Panevėžio savivaldybė sulaukė pastarųjų netikėto prašymo jiems atiduoti Tulpių kvartalo gale esančią gatvelę. Nedidelės Rašytojų aikštės gyventojai tvirtina, kad tai vienintelė išeitis apsisaugoti nuo svetimų automobilių.

Savivaldybės specialistai teigia, kad jokie teisės aktai nenumato galimybės miesto gatvę perleisti į privačias rankas.

Visą straipsnį skaitykite rugpjūčio 25 dienos (antradienio) „Sekundės“ laikraštyje. 

Komentarai

  • čia tai bent noras, briedas

  • Turime ne visai sveiko proto kaimynę, kuri savanaudiškais kėslais persekioja, fotografuoja tulpių 23 namo gyventojus. Šitiek metų ramiai gyvenome, jokių pykčių su namo gyventojais ir kaimynais nebuvo.

  • man tik gaila tos mažos mergytės, kuri priversta žiūrėti, kaip mama nuolat puldinėja kaimynus, juos fotografuoja ir palydi necenzūrinių žodžių lavina. kol nebuvo tos moteriškės, kažkaip visi puikiai išsitekdavo kieme.

  • Kvaila boba ir tiek.. beto patys ten kazin ar legaliai ‘savo’ aikstele pasidarė…

Rodyti visus komentarus (4)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų