Darželiams ir mokykloms pristatytos inovatyvios technologijos

Darželiams ir mokykloms pristatytos inovatyvios technologijos

Panevėžio miesto savivaldybėje vykusiame renginyje ikimokyklinio ugdymo bei švietimo įstaigų vadovams pristatytos inovatyvios technologijos skirtos darželiams ir mokykloms.

Įstaigų vadovai turėjo progą ne tik išgirsti apie šiuolaikines technologijas, bet ir pamatyti interaktyvias edukacines grindis, susipažinti su interaktyvaus ekrano “SMART” galimybėmis, Be to, Panevėžio miesto ugdymo įstaigų vadovai pirmieji Lietuvoje susipažino su “Edbot” robotu humanoidu, kuriuo pasinaudojant vaikai gali mokytis programuoti.

„Įvertinus ketvirtosios pramonės revoliucijos pulsą, darbuotojus darbo rinkai turime pradėti ruošti nuo darželio diegiant inovatyvias technologijas ugdymui ir mokymui. Labai tikiuosi, kad darželių ir mokyklų vadovai susidomės naujausiomis technologijomis ir diegs jas savo įstaigose“, – sakė Panevėžio miesto mero pavaduotojas Aleksas Varna.

Taip pat, susitikimo metu, įstaigų vadovams, buvo pristatyta galimybė įsigyti visą UAB “Biznio mašinų kompanija” siūlomą įrangą per kelis metus, taip palengvinant švietimo įstaigoms galimybę naudotis pačiomis naujausiomis, šiuolaikinėmis technologijomis.

Komentarai

  • „Labai tikiuosi, kad darželių ir mokyklų vadovai susidomės naujausiomis technologijomis ir diegs jas savo įstaigose“ – Klausimėlis: o kokios realios galimybės diegti šias naujoves?

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų