į naują Seimą nepatekęs „darbietis“ Petras Narkevičius pasiskelbė bedarbiu. Tiesą politikas išdrįso pasakyti tik Panevėžio miesto apylinkės teisme.

„Darbietis“ pūtė miglą

„Darbietis“ pūtė miglą

Nežinia, ar gėdydamasis žemesnių pareigų, ar dėl kitos priežasties, į naują Seimą nepatekęs „darbietis“ Petras Narkevičius pasiskelbė bedarbiu. Tiesą politikas išdrįso pasakyti tik Panevėžio miesto apylinkės teisme.

Šiandien čia  pradėta nagrinėti byla, kurioje P. Narkevičius kaltinamas praėjusių metų rugsėjį sukėlęs eismo įvykį Panevėžyje. Liepų alėjos ir Vilties gatvių sankryžoje per avariją, be paties kaltininko, sužaloti dar du žmonės.

Į akistatą su nukentėjusiaisiais į teismą atvykęs buvęs parlamentaras gailėjosi dėl eismo įvykio ir atsiprašinėjo. Jis pasakojo iki šiol sunkiai galintis paaiškinti, kodėl važiuodamas šalutiniu nepraleido pagrindiniu keliu važiuojančio automobilio.

„Tą dieną niekur neskubėjau. Matyt, buvo daug emocijų dėl sėkmingų ir nesėkmingų darbų. Toks atvejis man – pirmas gyvenime“, – teigė P. Narkevičius.

Susitarti nepavyko

Politikas teigė padaręs viską, kad per eismo įvykį nukentėjusiems asmenims neliktų nuoskaudų. Tačiau susitaikyti su jais kaltininkui nepavyko. Kodėl taip atsitiko,  P. Narkevičius atsakyti nepanoro.

Į teismą atvykę nukentėjusieji nuo pat posėdžio pradžios buvo nusiteikę priešiškai.

Atsisakiusi bendrauti su žiniasklaida per avariją sužalota Gerda Andriūnaitė teismui pateikė ieškinį dėl neturtinės žalos atlyginimo. Jos motina paaiškino, kad dukra patyrė  nelengvų traumų ir ją reikėjo gydyti.

Teikti ieškinį P. Narkevičiui žada ir per eismo įvykį nukentėjęs Juozas Tuska. Jis teigė, kad iki šiol gydosi sulaužytą ranką.

Ieškiniui neuždirba

Kokia suma įvertinta nukentėjusiųjų žala, neatskleidžiama. Tačiau ją sužinojęs kaltinamasis prisipažino šiuo metu nepajėgus tokios sumos atlyginti.

Buvęs Seimo narys 0,5 etato įsidarbino įmonėje „Kilimai“. Čia jis eina direktoriaus pavaduotojo ūkio reikalams pareigas.

Tačiau prieš pat teismo posėdį ir dieną iki jo P. Narkevičius nuogąstavo, kad sunku rasti darbą. Jis „Sekundei“ tvirtino   esantis bedarbis ir svarstantis galimybę įsidarbinti vadybininku ar administratoriumi.

Buvęs parlamentaras tikino gavęs išeitinę kompensaciją, todėl ir į Darbo biržą nesikreipė.

Paklaustas, kodėl melavo žiniasklaidai, politikas teisinosi  dirbantis labai neseniai ir nenorėjęs viešinti naujų pareigų.

Komentarai

  • Jis nebėra viešas asmuo, to dar nesupranta korespondentas 🙂

  • Kažkaip nelogiška, kad tokie seimo asai neranda darbo, Be to jau užmiršo, kad ir iš seimo gerą kompensaciją gavo.

  • Sunku iš Vilniaus grįžti, ar ne? 🙂

Rodyti visus komentarus (3)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų