Darbdavių ir paramos kaktomuša

Darbdavių ir paramos kaktomuša

Seimui mestelėjus pašalpų gelbėjimo ratą, nedarbas kas mėnesį muša naujus rekordus. Panevėžio darbdaviams jau tapo rimtu iššūkiu rasti ne tik aukštos kvalifikacijos specialistų, bet ir nekvalifikuotų darbuotojų.

Obuolių derliaus sulaukusiame Dembavos medelyne šį rudenį galbūt jau daugiau triūsia ukrainiečių nei vietinių gyventojų. Fizinio darbo lietuviškame sode nebijo net bankininkai iš svečios šalies. Ir tokius emigrantus visai tenkina siūlomas atlygis Panevėžio rajone.

Visą straispnį skaitykite rugsėjo 9 dienos (trečiadienio) „Sekundės“ laikraštyje. 

Komentarai

  • Įdomu, kodėl jūsų straipsnių autoriai kalbina tik darbdavius ir niekada nemačiau, kas būtų pakalbinta kita pusė? Labai jau vienpusiškas staripsnis. O darbdaviai meluoja susiriesdami. Dirbau pkc group. Tokiomis salygomis ir už tokį atlyginimą, tegul ieško kvailių kitur. Kai tik darbuotojas padaro didesnį gaminių kiekį-kyla normos, kad nereikėtų mokėti didesnio atlygio. O kas liečia pašalpas, tai tegul atskleidžia kokia finansinė nauda gaunama iš darbo biržos remiamų darbuotojų. Galbūt jie patys nenori ilgamečių darbuotojų, nes taip labiau apsimoka? Dažniausiai darbuotojų neranda vis tos pačios įmonės. O suteikiančios palankesnes salygas ir atlygį neatsigina norinčių ir jiems nereikia dejuoti. Kažin kodėl taip??

    • Atsakyti
  • Paistalai… darbdaviai darbuotojus laiko šuns vietoje, Panevėžio darbo rinka gyvena feodalizmo ar dar senesnėje epochoje, toliau bus dar gražiau-privažiuos iš rytų gasarbeiteriai, va tada pažiūrėsim, kaip čia mums seksis… šnd pc ant kojos iš nugaros vežimėliu užvažiavo siauraakė, ir ką, nė mirkt, nusistūmė toliau, suprask ji čia labai svarbi 🙂

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų