P. Židonio nuotr.

Darbas valstybės tarnyboje – ant bangos

Darbas valstybės tarnyboje – ant bangos

Biudžetinėms įstaigoms, ypač mokykloms ir darželiams, darbuotojų ieškant kone su žiburiu, savivaldybės pastebi, jog auga darbo vietų valstybės tarnyboje populiarumas.

Panevėžio miesto ir rajono savivaldybių interneto svetainėse skelbiami sąrašai apie laisvas darbo vietas jų biudžetinėse įstaigose. Daugiausia tokių – mokyklose ir darželiuose.

Miesto Savivaldybė šiuo metu siūlo apie 15 laisvų darbo vietų įvairiose savo biudžetinėse įstaigose. Viena vieta – ir pačioje Savivaldybėje. Panašiai tiek darbuotojų Aukštaitijos sostinės biudžetininkai ieškojo ir gruodį. Miestui reikia gimnazijos vadovo, pradinių klasių mokytojų, taip pat ikimokyklinio, meninio ugdymo pedagogų, valytojo, buhalterio, psichologo ir kt. specialistų.

Panevėžio rajono savivaldybės interneto svetainėje sausį tebuvo trys skelbimai apie laisvas vietas biudžetinėse įstaigose, gruodį – nė vieno. Rajone ieškota psichologinės gerovės ir psichikos sveikatos stiprinimo specialisto, pedagogų, socialinio darbuotojo.

Pastaruosius du mėnesius Panevėžyje net keturios mokyklos intensyviai ieško pradinių klasių mokytojo dirbti nuo rugsėjo 1 dienos. „Šaltinio“ progimnazijos direktorė Zita Stripeikienė sako kandidatų kol kas nesulaukusi.

„Mokytojo specialybė šiuo metu labai paklausi, daug mokyklų jų ieško. Vėliau pradėję paieškas galime ir nesulaukti norinčių pas mus dirbti. Jei iki vasaros surasime, būsime jau ramūs, apsidraudę“, – sako Z. Stripeikienė.

Visą straipsnį skaitykite vasario 1 dienos (antradienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų