DANTŲ CENTRE – POKYČIŲ METAS

DANTŲ CENTRE – POKYČIŲ METAS

Keičia ne tik vardą

Kokie svarbūs žmogui yra dantys, dažniausiai suprantama jų netekus. Šiuolaikinės technologijos leidžia turėti ne tik gražią šypseną, bet ir atkurti prarastus dantis. Svarbiausia – patikėti šią misiją savo srities profesionalams.

Jau trylika metų Panevėžyje veikiantis Dantų centras – vieta, kur gimsta naujos laimingų žmonių istorijos. Jau tūkstančiai panevėžiečių gali džiaugtis naujais dantimis, balta šypsena ir sveika burna.

Dantų centras naujus metus pasitiko pokyčiais – pakeitė pavadinimą, dar daugiau investuoja į kokybę ir plečiasi į kitus miestus. Dariaus ir Girėno gatvėje įsikūrusi odontologijos klinika panevėžiečiams ilgą laiką buvo žinoma kaip Panevėžio dantų protezavimo centras, tačiau vos prieš mėnesį nuspręsta perkrikštyti į Dantų centrą. Anot klinikos vadovės Dianos Jarmalės, centras savo padalinius jau turi Kupiškyje, Joniškyje ir Pakruojyje, o artimiausiu metu naują kliniką planuojama atidaryti ir sostinėje, tad pirminis odontologijos klinikos pavadinimas savotiškai išaugo savo drabužius.

„Mūsų komandos tikslas – patenkinti paciento norus ir lūkesčius bei užtikrinti aukščiausią paslaugų kokybę. Tai įvertino ir mūsų klientai. Mums tai savotiškas postūmis augti ir plėstis toliau“, – sako D. Jarmalė.

Dėmesys pacientui

Dantų centre teikiamos visos odontologijos paslaugos: nuo burnos higienos ir balinimo, plombavimo iki dantų šaknų kanalų gydymo mikroskopu ir implantavimo. Čia ypatingas dėmesys teikiamas paslaugų kokybei ir santykiams su klientais. Tam naujai įdiegta pacientų registravimo sistema, kuri ne tik efektyvina Dantų centro darbą, bet ir pacientams nuolat primena apie jų laukiančius vizitus. Dieną prieš suplanuotą apsilankymą klinikoje pacientai į savo mobiliuosius telefonus sulaukia priminimo apie vizitą – jeigu negali atvykti, daug paprasčiau yra šį vizitą atšaukti ar perkelti. Ši sistema įstaigai padeda klientus pasveikinti gimimo dienos ar kitomis svarbiomis progomis.

Be abejo, pasak D. Jarmalės, jokia išmani sistema neatstos nuoširdaus žmogiško bendravimo. Glaudūs santykiai tarp medikų ir pacientų – stiprioji Dantų centro pusė. Visi vizitai planuojami taip, kad liktų laiko su klientu aptarti gydymo eigą, atsakyti į jam rūpimus klausimus. Jeigu atliekamos sunkesnės procedūros, kai atliekama chirurginė intervencija, pavyzdžiui, dantų implantacija, visuomet domimasi, kaip pacientai jaučiasi.

„Norisi suteikti ne tik paslaugą, bet ir kurti ryšį tarp gydytojo ir paciento. Turime keturi padalinius, kuriuose dirba keturios dešimtys darbuotojų. Didžioji dalis – jau ne vienerius metus klinikoje dirbantys medikai. Stengiamės išlaikyti ir motyvuoti gerus specialistus, nors konkurencija šioje srityje labai didelė. Suprantame, kad klinikos sėkmė daug priklauso nuo gydytojų ir pacientų užmegzto ryšio. Gydytojai – savotiškas mūsų veidas“, – kolektyvu didžiuojasi D. Jarmalė.

Šiuo pandeminiu metu klinikoje ypatingas dėmesys skiriamas operatyvumui bei srautų valdymui, kad atvykęs pacientas kaip įmanoma mažiau kontaktuotų su kitais žmonėmis. Todėl registratūroje visuomet dirba bent dvi registratorės, kad viena darbuotoja bendrautų su atėjusiais klientais, o kita – telefonu.

Nauja įranga – aukštesnė kokybė

Vienas didžiausių Dantų klinikos privalumų – lanksti išsimokėjimo sistema. Dalis paslaugų teikiamos išsimokėtinai ir be jokio pabrangimo, kad kuo platesnis ratas klientų galėtų turėti sveikus ir gražius dantis.

Pasak D. Jarmalės, Dantų centro vizija – tik kokybiškos paslaugos be jokių išlygų. Tad buvo pasirašytos naujos sutartys su technikų laboratorijomis.

„Mums svarbu ne kiekybė, o kokybė, kad klientas ne tik pats džiaugtųsi kokybiška paslauga, bet ir rekomenduotų mus kitiems“, – teigia klinikos vadovė.

Ši klinika nuolat investuojama į įrangos atnaujinimą. Pernai ji įsigijo naują intraoralinį skenerį, kuris leidžia 3D formatu nuskaityti paciento burnos ertmę ir pagaminti ypač tikslias, estetiškas ir ilgaamžes keramikos restauracijas – užklotus, vainikėlius, porceliano laminates ar kt. Skaitmeninio protezavimo privalumas tas, kad itin tikslų vaizdą vos per kelias sekundes galima nusiųsti į dantų laboratoriją. O svarbiausia – pacientui nebereikia kentėti nelabai malonios procedūros, kai speciali guma įspraudžiama tarp dantų ir taip nuimami atspaudai. Dažną pacientą šios procedūros metu pykina, o įsigijus intraoralinį skenerį dantų gydymas tapo daug malonesnis ir paprastesnis.

Anot Dantų centro direktorės, jų misija – kad dantų gydymas pacientams keltų ne skausmą ir nemalonius pojūčius, o tik teigiamas emocijas ir džiaugsmą pasiektu rezultatu. D. Jarmalė šypsosi, kad daugelis pacientų, delsę netektus dantis atkurti implantais, vėliau patys stebisi, jog net nespėjo išsigąsti. Klinikoje dirbama tik su visame pasaulyje pripažintais implantų gamintojais, kurie savo gaminiams suteikia viso gyvenimo garantiją.

„Džiaugiamės, kad klientai mūsų darbą jau įvertino. Noras būti geriausiais mus skatina dar labiau augti ir tobulėti. Jau vasarį pakviesime į savo atnaujintą puslapį internete, kur pristatysime teikiamas paslaugas, supažindinsime su gydytojais, bus skelbiamos akcijos bei nuolaidos“, – planuoja D. Jarmalė.

Dariaus ir Girėno g. 3-33, Panevėžys
info@dantucentras.lt
Tel. 8-699-33214

Komentarai

  • Pakeistas pavadinimas paslaugų kokybės dar negarantuoja. Reklaminis triukas. Kaip ir visur.

  • ai ka tik pries dvi davaites rase kaip del implantu daug problemu buvo pacientei

    • Atsakyti
  • Reklama kvailiams

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (3)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų