P. Židonio nuotr.

Dalyvauja šalies čempionate

Dalyvauja šalies čempionate

Lietuvos tinklinio „Top Sport“ I lygos čempionate Panevėžio miesto vyrų komanda „Agrochemija-Sporto centras“ sužaidė dar dvejas rungtynes.

Iš pradžių panevėžiečiai savo aikštėje po atkaklios kovos 2:3 pralaimėjo Palangos komandai „Vakarų tinklinis“, o jau kitą kartą išvykoje tokiu pačiu rezultatu nusileido Kauno „RIO- Startas 2“ ekipai.

Dramatiškai Panevėžyje klostėsi susitikimas tarp vietos „Agrochemijos-Sporto centro“ ir Palangos komandos „Vakarų tinklinis“. Nugalėtojui išaiškinti prireikė penkių setų. Panevėžiečiai po permainingos kovos 2:3 (19:25, 18:25, 25:14, 25:16, 14:16) buvo priversti pripažinti varžovų pranašumą.

Ne mažiau atkakliai klostėsi susitikimas jau kitą dieną Kaune mače su „RIO-Startas 2“ komanda.

Kaune pirmajame susitikimo sete žaidimas buvo lygus, o į priekį išsiverždavo tai viena, tai kita komanda. Vėliau sėkmingesnę atkarpą sužaidė šeimininkai. Seto pabaigoje svečiai dar bandė vytis varžovus, bet buvo per vėlu – šeimininkai laimėjo setą 25:20.

Antrajame sete Panevėžio tinklininkai nenorėjo daryti tos pačios klaidos ir iš karto ėmė žaidimo kontrolę į savo rankas, seto viduryje vesdami užtikrintai šiek tiek atsipalaidavo ir leido priartėti varžovams, bet iki seto pabaigos Kauno tinklininkai nesuspėjo pasivyti varžovų. Panevėžiečiai antrąjį setą laimėjo 25:21 ir išlygino rezultatą – 1:1.

Trečiajame sete ir toliau kokybišką tinklinį demonstravo svečiai iš Panevėžio. Iki seto pabaigos komandos žengė koja kojon, o rezultatui esant 23:23, „Agrochemijos-Sporto centro“ tinklininkai pelnė paskutinius du lemiamus taškus.

Ketvirtajame sete šeimininkai, nebeturėdami kur trauktis, rungtyniavo labai pakiliai, laimėjo šį setą 25:12 ir išlygino rezultatą – 2:2.

Penktasis setas prasidėjo trimis kauniečių neatremiamais padavimais, bet panevėžiečiai nebuvo linkę be kovos nusileisti ir išlygino rezultatą 8:8. Kelis kartus priešininkai keitėsi taškais, bet vėliau šeimininkai sužaidė tiksliau, laimėjo lemiamą setą 15:12, o kartu ir rungtynes rezultatu 3:2.

Panevėžio „Agrochemijos-Sporto centro“ komandai tai ketvirtos iš eilės šiame sezone pralaimėtos rungtynės rezultatu 2:3.

Šį šeštadienį Panevėžio „Agrochemija-Sporto centras“ namuose susitiks su Kauno ekipa „KSM Startas-TPS“. Rungtynės R. Sargūno sporto gimnazijos salėje (Liepų al. 2) prasidės 14 valandą 30 minučių.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų