CLINIC | DPC pacientų lauks ir Panevėžyje

CLINIC | DPC pacientų lauks ir Panevėžyje

Dešimtyje Lietuvos miestų veikiantis klinikų tinklas CLINIC | DPC nuo šiol pacientus priima ir Panevėžyje. CLINIC|DPC pacientų lauks Aukštaičių g. 80, kur penkerius metus veikė odontologijos klinika „Omnidenta“.

Pastarosios klinikos direktorė Rasa Balčikonytė džiaugiasi, jog „Omnidentos“ infrastruktūra, darbuotojai ir ištikimų pacientų ratas pateks į geras rankas. „Esu laiminga, kad perduodu kliniką patikimiems ir profesionaliems žmonėms. Per penkerius metus surinkome puikų personalą ir ištikimų pacientų ratą, nuolat tobulėjome ir siekėme suteikti tik aukščiausios kokybės paslaugas. Savo ruožtu CLINIC | DPC yra didžiulis tinklas, galintis didžiuotis geriausiais Lietuvoje savo srities žinovais ir pažangiomis technologijomis. Manau, kad jie klinikos Panevėžyje odontologijos paslaugų kokybę pakels į dar aukštesnį lygį“, – sako R. Balčikonytė.

Nuo šiol CLINIC | DPC tinklas veikia 11 Lietuvos miestų bei Londone. Per 10 veiklos metų sukaupta daugybė vertingos patirties. Vien implantų pacientams įsriegta daugiau kaip 30 tūkstančių. Ypač didelę patirtį turi sukaupęs klinikų įkūrėjas, implantuojantis gydytojas odontologas Simonas Bankauskas, kuris vizituoja visose klinikose ir dalijasi savo žiniomis su kolegomis. „Gyvename laikais, kai medicinos naujovės gimsta žaibišku greičiu. Nuolat atsiranda naujų metodų, veiksmingesnių medikamentų, patvaresnių ir žmogaus organizmui palankesnių medžiagų. Mūsų tikslas – ne tik teikti aukščiausios kokybės paslaugas, bet ir nuolat sekti bei integruoti medicinos mokslo pasiekimus į savo praktiką. Būtent dėl patirties ir pažangių technologijų pasiekėme gerų darbo rezultatų ir nuoširdaus pacientų pasitikėjimo“, – sakė S. Bankauskas.

CLINIC | DPC dantų priežiūros klinikose atliekamos visos procedūros, reikalingos sveikiems dantims ir gražiai šypsenai: dantų implantavimo, protezavimo, terapinio gydymo, šaknų kanalų gydymo, estetinis plombavimo, balinimo, profesionali burnos higienos procedūra, protinių dantų rovimo, ortodontinio gydymo ir kitos. Klinikose dirba profesionalūs, motyvuoti ir energingi gydytojai. Pacientų patogumui pradėjus gydytis vienoje klinikoje, tęsti ir baigti galima kitoje. Tai – puikus, laiką taupantis sprendimas daug keliaujantiems po šalį darbo ar asmeniniais reikalais žmonėms.

CLINIC | DPC direktorė Irma Kvedarienė džiaugėsi, jog didžiausias dantų priežiūros klinikų tinklas šalyje ir toliau sėkmingai plečiasi. „Panevėžiečiai mūsų labai laukė – dažnai gaudavome užklausų, kada pradėsime teikti paslaugas ir šiame mieste. Žmonės dėl mūsų teikiamų paslaugų ir aukšto lygio specialistų atvykdavo taisyti dantų į artimiausias mūsų klinikas. Mums tai – didžiulis įvertinimas ir paskatinimas augti“, – sakė I. Kvedarienė.

Viena iš priežasčių, kodėl ištikimi pacientai grįžta į CLINIC | DPC ir rekomenduoja šias klinikas draugams – galimybė gauti gydymą tuomet, kai jo reikia. Laukiant dantų problemos didėja, skausmas stiprėja, todėl klinikos savo pacientams užtikrina greičiausią įmanomą priėmimą pas gydytoją. Ypatingais, ūmiais atvejais pagalba suteikiama nedelsiant.

Implantuojantis gydytojas Simonas Bankauskas Panevėžio klinikoje konsultuos 2020 m. kovo 26 d. Registruojama telefonu +370 632 00005 arba el. paštu konsultacija@clinicdpc.lt.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų